Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok szellenteni a párotok előtt?

Figyelt kérdés

Ha igen kb menyi idő után mertétek megejteni az elsőt?

Kort és nemet is írjatok légy szíves!



2021. nov. 13. 10:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
Nem.
2021. nov. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
Nem, szerencsére egyetértünk abban, hogy ez nem fér bele. Nem azt mondom, hogy soha, mert, ha kicsúszik, hát istenem, nem nagy ügy. De soha nem értettem azokat, akik jót röhögnek rajta, hogy ki tud recsegősebbett, vagy büdösebbet rakni a másik orra alá. Már általános iskolában se tartottam viccesnek, pedig akkor a fiúk még menőztek vele.
2021. nov. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%

Direktben nem. Mikor rosszul voltam hasmenés ilyesmi előfordult de úgy vagyok vele a betegség miatti nem számít. Szórakozásból nem fingunk egymás orra alá.

31N

2021. nov. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Szoktunk, jókat is nevetünk olyankor is :D
2021. nov. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Mi is úgy vagyunk vele hogy direkt nem de ha kiszalad nem tulajdonítunk neki nagy jelentőséget zavarba nem jövünk emiatt.
2021. nov. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
24%
3 Nem értem a le pontozást mashol tényleg az a Szokás hogy a másik orra alá??!
2021. nov. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

Igen.

Onnantól, hogy együtt élünk kb. Egyszer véletlenül kicsúszott, akkor röhögtünk rajta egy jót, aztán onnantól nem feszélyeztük egymást. Én is szeretném, ha jól érezné magát velem és kényelmesen élne az otthonunkban úgy, hogy otthonként tekint rá. Márpedig az ember az otthonában szokott fehérneműben flangálni, kócosan-nyúzottan létezni és anyagcserét folytatni is.


Én nem bírnám elnézni, hogy egész nap felfújódunk a saját agybajunk miatt vagy hogy az ajtóba járunk ki fingani. Az is furcsa, mikor néhány ember megterít a szarnak, hogy ne hallja a párja a csobbanást. Számomra ezek nevetséges dolgok. Nem kell gusztustalannak lenni szándékosan, de ne tegyünk már úgy, mint aki nem folytat anyagcserét... Nekem nincsenek ilyen babaházas elvárásaim egy kapcsolatban és én sem szeretném, ha felém lennének (például hogy nem lehet 3 napos borosta sem a lábamon vagy muszáj otthon szép ruhában lennem). Számomra a fing-dolog is ez a kategória.


25N 28F

2021. nov. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Van aki az autóba jár ki fingani? 👀
2021. nov. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

Jobb kint, mint bent :D

Mint Shrek a párjával: fürdenek a dézsában, közben nagyokat finganak és nevetnek.

2021. nov. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Mi is shrekesen élünk. Aki nem visel el, mikor rotyogva fosom ki a vérhas gyroszt, az nem érdemel meg akkor sem, mikor villogni lehet azzal, hogy milyen ápolt, gyönyörű és intelligens párja van.
2021. nov. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!