Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szoktatok fingani a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok fingani a párotok előtt? 22/L

Figyelt kérdés
Friss kapcsolatban élek és a srác szeretne velem sok időt tölteni, tehát van, hogy több napig együtt vagyunk és kb. egy percre sem hagy magamra. Nem tudom elképzelni, hogy előtte fingjak, szóval ha kell, akkor kimegyek a wc-re, vagy ilyesmi. De vannak olyan szituációk, amikor nem tudok kimenni a helyiségből, és tök kellemetlen lenne véletlenül elereszteni egyet. Akinek hosszú kapcsolata van, az azt mondja, hogy simán csinálja a párja előtt, de én nem tudom elképzelni, hogy valaha eljutok erre a pontra. Nektek mit a tapasztalataitok?

#párkapcsolat #szellenteni
2013. febr. 13. 12:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb problémád a kapcsolatodban.
2013. febr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem szoktam más ember orra alá eregetni ... kimegyek természetesen.
2013. febr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ennél nagyobb gondom sose legyen :)

Olyankor elvonulok és kész. Vagy ráfogom a kutyára :)

2013. febr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, hogy a kapcsolat elején nem fingasz a párod előtt. De amikor már együtt éltek, akkor elkerülhetetlen.


Nem kell azt szégyelni.


Inkább az jöjjön ki, mint a körzeti orvos :)

2013. febr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Minden további nélkül. Egy kapcsolat alapja a bizalom. A szellentés bár intim dolognak tűnik, mégis egy természetes jelenség. A párommal már vagyok olyan viszonyban, hogy a közelében engedjek a természet "hívásának"; természetesen mások előtt (idegenek vagy csak felületes ismerősök előtt) nem illendő, kínos dolog.
2013. febr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

En most ket eve vagyok együtt baratnömmel es 1,5 eve lakunk együtt.


Mi sem fingunk egymas elött (ugyanugy elözö 5 evig tarto kapcsolatomban).

En valahogy tiszteletlensegnek ereznem elötte. Meg mindig veszem a faradtsagot, hogy kimenjek, ha mar nem birnam visszatartani. Nem kerdezi meg, hogy miert, de szerintem ez esetben nem lennek öszinte hozza es kitalalnek valami ürügyöt.


Persze, megertem azt az allaspontot, hogy termeszetes, meg miert ne egymas elött, ha nagy a szerelem stb. De en magamra nezve igenytelensegnek es figyelmetlensegnek tartanam. Ugyanugy, ahogyan egyesek egy parkapcsolatban egyre hanyagabban öltözködnek, tisztalkodnak, en ezt is valahogy ellaposodasnak erzem.


Ha olykor kikerülhetetlen, hogy egy furfangos galamb megis megtalalja utjat a szabadsagba, akkor az egyik nevet, a masik elpirul, mire mindketten nevetnek, de utana az örök felejtes homalyaba vesz... egyszerüen elillan ;)

2013. febr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mi szoktunk, sőt böfögni is szokott a párom nem birja visszatartani de mindig bocsánatot kér érte! Én csak mosolygok rajta ha feltűnik egyáltalán :)
2013. febr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam direktben közvetlenül mellette, előtte. Eddig egyszer fordult elő 3 év alatt, hogy véletlenül "kicsúszott". Én még 3 év után sem tudom elképzelni, hogy direktben a párom orra alá fingjak. 27L
2013. febr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Érett kapcsolatban ilyenek nem számítanak,meg a durvábbak még ,mint a menstruálás kibírása vele,vagy amikor beteg,és ápolni,az az igazi ...De ha szereti egymást két ember,akkor ezek alap dolgok.
2013. febr. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%
Én sem szoktam, de jókat röhögök ha ő nagyokat fingik:D L24
2013. febr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!