Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok párkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok párkapcsolatban boldog lenni?

Figyelt kérdés

Borzasztó önértékelési problémám van. Mindig véget vetek a kapcsolataimnak, mert úgy érzem, én úgysem tudok mindent megadni, amire a páromnak szüksége lenne. A vége az, hogy folyton csak feszengek, megfelelési kényszerem van és boldogtalan vagyok, ürügyeket keresek a szakításra. Mit tegyek? :( Más is érez így?

25N



2021. nov. 13. 17:35
 1/8 A kérdező kommentje:
Pl. ha nekem nincs kedvem minden nap szexelni, akkor nem szeretek nemet mondani, mert úgy érzem, elhagyna olyanért, aki igen. Vagy bármi zavar, bármi problémám van, nem mondom ki, csak gyűlik-gyűlik bennem, mert nem akarok konfrontálódni. Tudom, hogy ez nagyon nem egészséges, mert az én igényeimet is szem előtt kéne tartanom, nem csak azt, hogy a másiknak elég vagyok-e…
2021. nov. 13. 17:37
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Persze, az emberiség többsége küzd egy darabig ezekkel a problémákkal, aztán talál hasonló beállítottságú párt vagy egyedül marad, vagy több rövidebb-hosszabb kapcsolatban él egymás után. Sokfélék vagyunk.
2021. nov. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert "Borzasztó önértékelési problémám van."

Menj el pszichológushoz, ha rendbe teszed magad, akkor fogsz tudni egyenrangú, boldog párkapcsolatot találni.

2021. nov. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Aha lehet, hogy a pszichológus az egyetlen megoldás erre.
2021. nov. 13. 18:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szeress nemet mondani, vagy beszéld meg, hogy mit nem akarsz. A kommunikáció a kulcs. Sajnos sok nő néma csendben ül és nem mondja, mi a baj, ami kikészíti a férfiakat. Épp ezzel szenvedek én is.


31 F

2021. nov. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Magadon kell dolgoznod. Az exem ugyan ilyen volt. Megértem a helyzetedet. Hiába próbáltam neki segíteni, gyakorlatilag nem hagyta.
2021. nov. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%

Sajnos ilyen a nők és a pasik többsége, max a megfelelési kényszer mértéke változó. Ezért van ennyi fos kapcsolat és házasság na meg válás.


Ezen én is átestem, nekem szerencsém volt önmagammal, ugyanis iszonyú haragra gerjedtem, ami eltörölte a régi énemet. Ma már csak én vagyok a fontos magambak, egész jól működik

2021. nov. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nézz utána a borderline személyiségzavarnak. De legjobb lenne egy szakember. Szinte mindenki szenved valamiben. Ez nem azt jelenti, hogy az illető bolond. A zavar fajtája, és mértéke a döntő. Nincs normális ember ebben a világban.
2021. nov. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!