Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Urak, srácok! Mit rontok el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Urak, srácok! Mit rontok el?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden összefoglalni a helyzetet. Nő vagyok, túl több komoly és több kevésbé komoly párkapcsolaton így 34 évesen. Van viszont egy dolog, ami engem nagyon zavar. Többször megtörtént már, hogy a párkapcsolatunk ideje alatt megemlítettem az aktuális partneremnek, hogy szívesen csinálnék vele közösen ezt vagy azt, esetleg mennék vele ide-oda. Nem kell nagy vagy éppen drága dolgokra gondolni, csak pl megnézni a szomszéd település nevezetességét, kipróbálni egy társastáncot vagy megnézni egy új éttermet. Különböző indokokkal elutasították, miközben más programokra azért rá lehetett őket venni. Aztán a szakítás után kiderült, hogy szép sorban megcsinálták azokat a dolgokat, amikre velem nem voltak hajlandóak. Volt, aki maga dicsekedett el vele (ő az új nőjével ment), másról facebookról tudtam meg (ő szingliként csinálta).

Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy vajon mit csinálok rosszul?? Valamit egészen biztosan, mert több különböző pasival is így történt. De nem látom, hogy miben kéne változtatnom. Túl erőszakos lehetek, csak nekem nem tűnik fel? Kettőnél többször egyik dolgot sem kértem senkitől... Vagy ti milyen esetben tennétek ilyet, hogy amit az egyik nő kér tőletek, azt vagy a következővel, vagy utána egyedül teszitek meg, de vele nem? Tényleg kíváncsi vagyok, szeretném érteni. Előre is köszönöm, ha leírjátok a véleményeteket.


2021. nov. 14. 18:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%

Rossz f.szikat dobott eddig a gép, nem hinném, hogy benned van a hiba.

F

2021. nov. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem akartak veled mutatkozni. Arra jó voltál hogy kielégítsd vágyaikat, de másra nem. Nekem ez jön le az irasodból. Ha komoly szándékuk lett(ek) volna akkor felvállaltak volna. Voltatok egyéb helyen mint ők: wellness hétvégéme, strand vagy egyéb szórakozási lehetőség!?
2021. nov. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
#2, elgondolkodtató, amit írsz, de egy csomó helyen voltunk, utaztunk is együtt többször mindkét szóban forgó pasival.
2021. nov. 14. 19:01
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok.

Én magamból indulok ki, ha valakivel nem akarok lenni vagy menni akkor ezt teszem. Nyilván az elején még minden más, de ahogy kezdem megismerni a párom úgy tavolodok tőle ilyen téren.

2021. nov. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te maximum annyit "rontottál el", hogy nem veszed észre, hogy idióta a párod. Egy iciri-picirit is normális kapcsolatban sem kéne ebből problémát csinálni. Még akkor sem, ha ki nem állhatja az adott programot. Szerintem egy nőnek is "jár" annyi, hogy elkísérje a párja az pl. operába évente párszor, akkor is ha ki nem állhatja, és a nő is engedhet annyit, hogy évente 2x elmegy meccset nézni a pasija haverjaival, ha úgy van. (Csak hasra csaptam példák.)
2021. nov. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

De aranyosak vagytok! Én azt hittem, szét leszek szedve, hogy micsoda kiállhatatlan nőszemély lehetek :)

Mindenkinek köszönöm, a további véleményeket is szeretettel várom.

2021. nov. 14. 19:11
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindneki ez a csavargó jövő menő típus . Van akinek kevesebb is elég…
2021. nov. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
55%

2-essel értek egyet.


Veled, kifejezetten veled nem akarták, veled nem akartak mutatkozni.


Valamiért cikinek tartották azt, hogy veled tegyék csinálják azt mások előtt.


ennek sajnos a külsőd vagy a viselkedésed az oka.

2021. nov. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

6-os Nem vagy kiállhatatlan, de 34 évesen nagyon gyerekes.

Az az alap, hogy elmentek kirándulni, vacsorázni, a társastánc tényleg ízlés/bátorság függő. Biztos vagyok benne, ha ezt később megtették, nem ez volt a szakítás oka, és 20 más dolgot megtettek a kedvedért.

2021. nov. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

#9 ebben sajnos igazad van, tényleg úgy vinnyogok ezen, mint valami tinilány. Én is látom. De picit tényleg bánt, hogy pontosan azokat a dolgokat csinálják, amiket kértem, szakítás után pár héten belül, és még jobban zavar, hogy nem értem az okát. Nyilván más lenne a helyzet, ha kaptam volna egyszer is értelmes indokot arra, hogy velem miért nem. Vagy a pasiknál ilyen nincs (mármint oka ennek az egésznek), csak egyszerűen eszükbe jutott, hogy "ó, hát ezt már hallottam valahol, milyen jó ötlet, menjünk, csináljuk"?

És igen, számos dolgot viszont megtették a kedvemért, ahogyan én is az ő kedvükért.

2021. nov. 14. 19:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!