Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinevet a barátnöm amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinevet a barátnöm amiért trendi próbálok lenni?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, a stílusom eddig megragadt 2005-ben. Ugyanúgy vágattam a hajam, olyan ruhákban jártam (volt több ruhám ami konkrétan akkori). Egy kritika hatására elkezdtem változtatni. Megnövesztettem a hajam és divatosra vágattam (30 éves kornak megfelelö), borostát növesztettem, felújitottam a ruhatáramat. Azóta a barátnöm sokszor kuncog amikor rámnéz, majd elneveti magát. Tegnap ki is nevetett, azt mondta teljesen lejáratom magam, nevetséges vagyok. Munkahelyemen a csajok jókat mondtak, megdicsértek. Öszintének tüntek. A haverok se nevettek ki, pedig ök elég éles nyelvüek.

Csináljam vissza inkább a régi stílusomat? Hülyét csinálok magamból hogy ennyi idösen 2021-esnek akarok kinézni? Nem akarok bohóc lenni. Azért az embernek a párja csak reálisabban látja mint az idegenek, nem?


2021. nov. 14. 23:34
1 2
 1/20 Sunshinedoll ***** válasza:
85%
Nem túl jóindulatú a barátnőd. Tipikusan akkor szoktuk kritizálni a másik újításait, új hobbijait, külsejét, ha nem szeretjük, hogy igyekszik változni, míg mi ugyanott vagyunk, ahol addig. Lehet azt hiszi, így más nők is felfigyelnek majd rád, vagy lehet eztegy jelnek veszi, hogy te ott akarod hagyni, vagy nem érzi magát már hozzád illőnek a saját külsejével, ugyanakkor szerintem ha még rossz irányba is váltottál, annak nem a kommunikációnak nem az a módja, hogy a másik kigúnyol, hanem max. őszintén elmondja, hogy szerinte nem áll jól valami.
2021. nov. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 FoxtrotLidérc ***** válasza:
93%
Sunshinedoll sajnos jól beszélt. :(((
2021. nov. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
egy hülyegyerekkel jöttél össze
2021. nov. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Ha felteszel képet valamelyik névtelen oldalra, akár ide akár a pontozgatós oldalak valamelyikére, akkor kaphatsz értékelést olyanoktól, akiknek nem érdeke hazudni.
2021. nov. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy nem "szerepazonos"? Ha én magamra aggatnék egy csomó goth cuccot, akik ismernek, betegre röhögnék magukat, mert az nem én vagyok
2021. nov. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
17%

Úgy látszik ez a kiröhögés a nőknek valami fétise a párjuk felé, csak nekem 3 pont ilyen barátnőm is volt.

Nem tudom, nekem valahogy eszembe nem jutott volna egyiket se kinevetni. Bármit csináltak, tetszett, támogattam őket benne.

2021. nov. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is csak féltékeny barátnőd, és azt hiszi, be akarsz csajozni
2021. nov. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem akarom pedig lecserélni öt, ezt mondtam is neki. Épphogy én akartam hozzá felnöni, mert ö nagyon követi a divatokat, minden évben új ruhatárakat vesz, ami aktuálisan divatos.

Eddig úgy öltöztem, hogy szövetnadrág, egyszinü ing, “makkoscipö”, ha úgy van zakó. Munkán kívül meg valami mintás póló klasszik farmerral. Hajam mindig 1 centisre volt vágva géppel, minden nap megborotválkoztam.

Most divatos, akár mintás ingeket hordok, modern fazont (eddig az érettségizösnek mondott verziót hordtam), színes chino nadrágokat, kicsit koptatottabb, tépettebb, szükebb faszon farmert, sneaker cipöket, meg elegánsból is divatosabbakat, nem a makkosat. Otthoni ruhákban is divatosabb fazonokat hordok már, nem a legklasszikusabb pólókat. Hajam hosszabb, körben átmenettel felnyírva és fent oldalra waxolva. Barber mester ajánlotta ezt a stílust, a koromat figyelembe véve nyírta le, nincsenek ilyen csíkok meg extrém dolgok benne. Szakállvágó gépet is vettem, 4 mm fokozaton használom minden nap, a nem kellö szöröket borotválom csak le, ezt is a barber mester mutatta meg.

Kicsit úgymond jól esett, hogy máshogy néznek rám az emberek, föleg a munkatársnök akik eddig valahogy lenéztek. Most máshogy beszélnek velem. Persze nem akarok tölük semmit, én a párom miatt akartam megváltozni, mert ö olyan divatos és éppen én tartottam hogy valami trendi férfi elszereti tölem. Ezt neki is megmondtam, aztán mégis kinevet. Elég rosszul esik.

2021. nov. 15. 09:28
 9/20 anonim ***** válasza:
89%

Figyelj kérdező, nekem van egy 36 éves férfi ismerősöm, oltári jó pali. A stílusa, kinézete, öltözködése alapján simán elmenne 27-28-nak is. Engem különösebben nem érdekelt a külső, az exeim sem voltak tipikus jó pasik, de attól még szerettem őket. Ez a 36 éves férfi viszont olyan, hogy még a gondolatára is nedvesedem.


Semmi baj sincs szerintem a stílusoddal, szerintem is féltékeny a barinőd, és azt gondolja, hogy mást akarsz felszedni. Viszont elég gusztustalan, hogy ezért kinevet, megaláz, elbizonytalanít.


Ráadásul 30 éves vagy, ne beszélj úgy magadról, mintha már minimum 70 lennél. :)

2021. nov. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

29 évesen én is mai divat szerint öltözők de amit nem viselek el és nem is fogok a boka nadrágokat, xxles futú sport cipő olyan robusztusos ízléstelen ,cipőben az addias superstar vagy hasonló formájú ..

Nekem is fura volt pár éve váltanom, de hamar megszokja az ember . A barátnőd meg régi módibb mint te ezek szerint ..vagy azt szereti ha ízléstelen vagy és más nem figyel fel rád.

2021. nov. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!