Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 21 évesen (fiú) még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen (fiú) még nem volt barátnőm, tudom hogy ez nem trendi és nem is egészséges, de ez van. A kérdés, hogy van-e sorstársam, aki olvassa ezt, és megoldódott a problémája és ha igen hogyan érte azt el?

Figyelt kérdés
Alapetően erősen introvertált személyiség vagyok, de nem érzem magamat sem kereténnek sem devianciával bíró embernek mégsem sikerül a közeledés egy lányhoz (fene a konzervatív fajtámat) sem. Valószínűleg túl magasak az elvárásai, amit nem a külsőre hanem a belső norma- és érték rendre étek.
2008. nov. 1. 14:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Először is: ne érezd magad kevesebbnek amiatt hogy még nem volt senkid. Másodszor meg: add lejjebb az elvárásaidat! Ígysem az első barátnőddel fogod leélni az életedet, tapasztalatnak meg jó lesz akárki. Lehet, kicsit lekezelőnek tűnik a stílus a nőkkel szemben, de ha még nem volt barátnőd, jól fogod tudni magad érezni akárkivel. Ha meg már sikerül közel kerülni valakihez, sokkal nagyobb önbizalmad lesz és így sokkal könnyebb lesz összejönni álmaid nőjével. Ne félj közeledni a csajokhoz, mindig tedd fel magadnak a kérdést: Mit veszíthetek? Ha az egyik csaj lekoptat, ott van még másik hárommilliárd. Ha priviben írsz, küldök egy linket, én sokat tanultam belőle. Nekem pont olyan szerencsém volt, hogy miután végigolvastam azt az oldalt, egy hétig táborban voltam csomó idegen emberrel és alkalmazni tudtam a tanácsokat. Volt is siker... :D Hajajj :) Azóta meg összejöttem azzal a nővel akivel évek óta akartam.
2008. nov. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%

Igen, hát ezt én is tapasztalom,csak kicsit más formában.Én lány vagyok, 14 éves, és azt veszem észre magam körül,hogy az emberek, se beszélni,se írni nem tudnak.(Gondolok itt most a cuki, cejji, cejetlek kifejezésekre..-.-.)Meg mindegyiknek az a legfontosabb,hogy nagyon "menők" legyenek a cigivel,piával,meg néha a droggal is.Ismerőseim közt is van olyan, aki az iskolába(!!!) járt be néha beszívva,és részegen.Mert hogy ettől majd felnéznek rá?!!

Az én problémám tulajdonképpen az,hogy nincsenek barátaim..Pl az osztályomban a lányok nagy része manga őrült, visszamaradott, másik része pedig iszik és cigizik,ami nekem ebben a korban nem kell,főleg nem azért,hogy menőbb legyek.Szerintem próbálkozz idősebbeknél.Én is ezt teszem remélve,hogy velük majd jobban megértem magam,mert ez a dolog már addig fajult,hogy minden szünetben egyedül mászkálok,persze néha beszélgetek,de nem úgy, rendesen,hanem így:hogy vagy?, miujság?..kb ennyi, meg egész ősz szünetben, körülbelül 2 programom volt, azokon kívül itthon ültem..Kicsit antiszociálisnak tűnhetek:D.De most nem ez a fontos, szóval szerintem idősebb lányok jobban megértenének,mint a mai picsák, már bocsánat(de én pl kimegyek az utcára,és a korombeli lányok vagy imók,vagy visszamaradott kislányok[nak tűnők],vagy részeges k*rvák:( ). Próbálj idősebbekkel ismerkedni.:)

És bocsi,hogy most rádzúdítottam a problémámat,de szerintem végül is kicsit hasonlít a tiédhez:).

2008. nov. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj nyitni az emberek felé,mozdulj többet ki,ne fordulj be.(Szociológiát tanulsz?Azokon az előadásokon hallani ilyen jellemrajzot.:D)

21 vagyok,fiú, és még nekem se volt.Próbálok tenni érte,próbálkozni,hogy legyen ,de egyelőre még nem volt szerencsém.Sajnos rágörcsöltem a témára,és ez a legnagyobb baj.

Bennem meg az fogalmazódott meg mostanában,hogy hetente feltesznek 3 ilyen kérdést fiúk-lányok,de egyre fiatalabbak,hogy "nem gáz,hogy senkije nem volt?1x évesen?"És akkor te vagy én,vagy más hasonló korú sorstárs(fiú/lány)teljesen kétségbeesik,hogy mi lesz.

És ha holnaptól lesz?Vagy 22 évesen? Ez a rohadt trendi társadalomnak kell mindenáron megfelelni? És az normális,hogy 14-16 évesek össze vissza kefélnek már?

Lehet hogy nem egészséges,de nem fogsz holnapra belehalni,az ziher.

Úgyhogy sok szerencsét!

2008. nov. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem akkor neked idális lenne egy chates oldal, ahol elsősorban a hölgy személyiségét ismerheted meg. És ha jól alakulnak a dolgok egy személyes találkát is megejthettek.

Petranova

2008. nov. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én miért nem ismerek ilyen embereket mint pl. te??? (Úgy látom a kérdéseden értelmes/érett ember vagy, erre gondoltam) (17/L)
2008. nov. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl komolyan veszed a dolgokat. Próbálj meg kisebb érzelemmel bele menni a dolgokba, ha szembe jön a lehetőség ne fordíts neki hátat. És minden kezdet nehéz, viszont ha egyszer elkezdted, akkor sokkal könnyebb lesz, idővel észre tudod venni azokat a bizonyos jeleket is, és nem fogsz tartani a lányoktól.
2008. nov. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hasznos tanácsokat, azt még hozzáfűzném, hogy olyan antiszocialitásba még nem sűlyedtem, hogy ne tudjak szóba elegyedni lányokkal, tehát nem is az hogy félek tőlük, hanem inkább nem tudom megtalálni azt az ösvényt amin tovább haladhatnék, ugyanis a beszélgetések alkalmavál gyorsan kiderül, hogy a gondolkodásunk igen csak eltér. Ha esetleg ez még sem így van akkor pedig arra derül fény, hogy kapcsolatba van, tehát azt is számításba vettem már, hogy csak nem volt szerencsém eddig.
2008. nov. 1. 18:33
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem,miért kellett lepontozni.Mindegy.Szerintem próbálkozz minél többet.Nem hinném,hogy értelmes,fiatal férfi létedre nem fogsz találni senkit.Az eredeti 2.válaszadó akit lepontoztatok,kösz.
2008. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálkozz tovább.Biztos hogy fogsz találni valakit.Nem hiszem el,hogy egy normális,értelmes srác ne találjon senkit magának.:) Sok szerencsét, 2.válaszoló
2008. nov. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%
bocs,egyszer eltűnt ez a szar.
2008. nov. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!