Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viseljem el a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viseljem el a párom keresztlányát?

Figyelt kérdés
Barátom nővérének van egy 1,5 éves kislánya, hétvégén találkoztam vele először. Életem legrosszabb napja volt, folyamatosan az egész család gügyögött neki, a gyerek kb. fél óranként sírt fülsüketítő hangon. Páromnak megmondtam, hogy értékelje nagyon nagyra, hogy nem hagytam ott őket, ennél még az is jobb lett volna, ha 1 napot börtönben kellett volna töltsek.

2021. nov. 15. 13:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Lehet most még nem tudja a párod de ha van esze rájön hogy nem azt kell értèkelni hogy maradtál hanem majd azt fogja hogy lelépsz örökre.
2021. nov. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%
Hány éves vagy?
2021. nov. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%

El kell döntened, hogy megbarátkozol-e vele, vagy sem. Ha igent mondasz, akkor alkalmazkodnod kell a gyerekhez, az ő szintjén kell gondolkodnod, így rájöhetsz arra, mi érdekeli. Például megfogsz egy játékot, és megmutatod neki. Vagy magadnál tartod, és akkor ő megy oda hozzád a játék miatt. Ekkor odaadhatod neki, mire nézegetni fogja, akkor nem fog sírni, stb. Gügyögni nem kell neki, szerintem hülyeség.


Persze az is fontos, hogyan nevelik a gyereket, bár nem tudom, 1,5 évesen mennyire van még a szülőnek befolyása a gyerek jellemébe.


Viszont ha nem vállod azt, hogy megbarátkozol a gyerekkel (amivel nincs semmi gond!) , akkor el kell mondani a párodnak, hogy a jövőbe ezzel számoljon.

2021. nov. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Persze nem kell megbarátkozni vele ha nem akar de azért olyan nagyon nagyra se kell értékelni hogy ott maradt.Ugyanmár.
2021. nov. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Megmondod neki, hogy nem mész babazsúrokra. Nem a lánya, csak az unokahúga.
2021. nov. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
30%

Lehet, hogy a többieknek is jobb lett volna, ha a böribe mész inkább. Légy elfogadóbb! Szerinted a baratod örült a hisztidnek? Lehet, hogy a kislany foga jön, fajt valamije, de egy ilyet ki kell bírnod különösebb megrázkódtatások nélkül. Te is sírtál kiskorodban, én is, mindenki. Félóránként sírt...

Manapság mindenki a toleranciáról papol, ez tipikusan az az eset, amit elvisel az ember. Nem fogtok hetente találkozni ebben a sírós időszakban. A nagyszülők és a család gügyögése gáz, de nem elegendő ok arra, hogy egy magát nagylánynak képzelő kislány a száját húzza vendégként egy idegen családnál.

Saccra max 20 lehetsz, érzelmileg 16. Nem ítéllek el, előfordul, csak gondold át még egyszer.

2021. nov. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
32 vagyok. Hisztimnek? Soha nem szoktam, tettem egy kijelentést, amit le is írtam. Nem szeretem a gyerekeket, nem bírom őket elviselni, párom mondta, hogyha megismerem Zarát, akkor meglátom, hogy milyen aranyos kislány. Hát, egyáltalán nem tartom annak. 18 éves koromtól 26 éves koromig idősek otthonában dolgoztam, sok demens, nehezen kezelhető ember volt ott, mégis ezerszer szerethetőbbek, mint a beszélni nem tudó, síró kicsik.
2021. nov. 15. 14:37
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Én átérzem a kérdezőt, én is fel tudnám rúgni műholdnak a kisgyermekeket, nem bírom őket elviselni. Így nem is megyek olyan helyre, ahol vannak és probléma megoldva. Ha pedig mégis menni kell, akkor azt a rövid időt kibírom, illetve arrébb megyek, ha már szétcseszte az idegrendszerem a kölök.
2021. nov. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%
Ha egy férfi üvölt ok nélkül egész nap az horribile dictum, ha egy neveletlen vagy szellemi fogyatékos gyerek azt tűrni kell?
2021. nov. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%
Megértelek, én sem bírnám. Sajnos el kell döntened, megér-e a barátod ennyit, mert ha ő odavan a gyerekért, akkor ez továbbra is így lesz. Ő ezt valszeg nem tartja idegesítőnek, és nem fogja megérteni, hogy te nem tudod elviselni. Ez előbb vagy utóbb kenyértöréshez fog vezetni.
2021. nov. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!