Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az anyja "keresztlányával"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyja "keresztlányával" csal a párom? Hazudik nekem.

Figyelt kérdés

A párom határon túli magyar. Gyerekkorában 12 éves koráig külföldön élt,azonban édesanyját rendszeresen látogatja.Elődrukkolt azzal hogy előkerült édesanyjának rég elveszett keresztlánya.Akit több mint 10 éve nem láttak a családjával együtt. Nem magyar származású,a nyelvet se beszéli az illetékes hölgy viszont a barátom beszéli az ottani nyelvet.

Találkozgat ezzel a lánnyal, hiába tagadja. Utána néztem az interneten a nő lakhelyének, de ott van a születési helye mellett dúrván 20 km-re.Azzal próbált megetetni a párom hogy rosszat ad ki a wikipédia és egy egészen másik ország ne értsem férre. Az édesanyja azt se tudja ki ez a nő. De nem engedi hogy egyszer lássam a lányt hivatkozva arra hogy angolul beszélni már nem ugyanaz és ne ijesszem el...

Elmondása szerint olyan kis félénk pedig aztán 25 éves és miniszoknyában és tűsarkúkban pózol a neten. Folyamatosan vele csetel,dugdossa a telefonját, ha telefonál neki kivonul nem mintha sokat értenék a nyelvből de kacarászva beszél vele.

Szerintem alaposan átakarna vágni és semmi keresztlányról nincs szó. Attól tartok megcsal. Véleményeket várok. Köszönöm.


2017. dec. 17. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Most az anyja demenciás vagy miért nem az az alap amit ő mond, mert ha a saját keresztlánya szerinte nem a keresztlánya akkor nagy valószínűséggel neki van igaza.


Nyilván nem barkochbázni járnak össze. Ha tudod a facebook profilját a csajnak rá lehet nyugodtan írni és megkérdezni, hogy mi a téma.

2017. dec. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Csak egyet mondok,határon túli.Ezzel mindent elmondtam.
2017. dec. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 Ezt nem értem. Kifejtenéd?
2017. dec. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"határon túli" = minden határon túltesz -- ebben az összefüggésben
2017. dec. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hààt jó nagy kamu gêp a párod .Az anyja azt sem tudja ki ez a nő akkor sztem nincs itt semmi keresztlànya téma csak simân becsajozott akkor nem dugdosnà a telefonjàt ha vmi rokona előkerülne a semmiből.Ezt csak kitalàlta hatha beveszed mellette meg kufircol a csajszikàval.Ez egy szemétlàda .
2017. dec. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!