Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elkapott más nővel való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkapott más nővel való csetelgetés?

Figyelt kérdés
Párom lebukott. Irogatott egy nőnek, közbe letette telójat, mert jöttek hozza én meg persze beleolvastam. Tudom nem szép dolog, de villogott a képernyője. Annyi a lényeg h írta a csaj h a barátjával van. Erre írja a párom h: - De jó a barátodnak. A csaj megkérdi:- Miért? A párom válaszol neki h:- mert lehet egy angyalkával. Ennyit tudtam elolvasni belőle. Szerintetek ez meg belefér h ilyet ír más nőnek mellettem? Ti mit reagáltatok volna , ha ilyet olvastok az elettarsatok telójába? Nem árultam el neki h elolvastam.
2021. nov. 16. 13:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem fér bele. Kibsznám, mint macskát szrni.
2021. nov. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem fér bele, hiába van párja, ez nyilván nem baráti beszélgetés, hanem flört, amit a barátod kezdeményez.
2021. nov. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Kirúgni a francba. Nehogymár.
2021. nov. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem lehet akkora barom, hogy a telóját őrizetlenül hagyja. Nem érdemel meg téged. Hülyékkel ne foglalkozz!
2021. nov. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%
Sajnos ez nyílt flörtölés, melynek oka hogy szeretné meghágni az angyalkát.
2021. nov. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%
Mindenki szeret flörtölgetni, férfiak is és nők is. Nem komoly dolog ez. Persze érthető hogy nem örülsz neki, de ezért nem kell "kibaszni".
2021. nov. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Azonnal dobd ki ezt a mocskot. Ez egyertelmu flortoles,dugna stb…
2021. nov. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Mas no mar kirugta volna ezert. Te miert nem? Neked ezen kene elgondolkodnod.
2021. nov. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon nagyon nem fér bele.
2021. nov. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Angyalkát rendesen megcsinàlná, szó nélkül. 😂 A kérdést sem értem mert ennél egyértelműbb dolgot nem tudok elképzelni. Ahelyett hogy ide irogatsz már rég kibaszhattad volna.
2021. nov. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!