Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék ezen változtatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Mindketten 25 évesek vagyunk és 4 éve élünk együtt. Párom építészként dolgozik, a nyáron rászokott hogy hetente 1x eljárt a kollegákkal kocsmázni és berúgva jött haza. Mindig sört ivott és arra tatra teát vagy mi is a neve. Ilyenkor ugye hazaért és ment is aludni rögvest. Majd megébredt másfél óra múlva hogy neki vizelnie kell közbe meg alig állt a lábán, szédelget és sajnos volt hogy levizelte a padlót, a mosogatóba vizelt vagy éppen a hosszabítót nézte a vécének. Ezt eljátszotta velem 2 hónapig és annyira megteltem hogy megmondtam neki döntse el mit akar

Inni vagy velem élni. Utána már nem járt el iszogatni néha 1-2 sör és kész.

Tegnap este viszont mondta hogy ma lehet később ér haza mert a kollegái dárcozni hívtàk a kocsmába. Megint félek hogy berúgva jön haza :/ Úgy nem szeretem mikor iszik és elég neki 5sör plusz rá valami erősebb és kész. Nem akarom hívogatni ilyenkor, csak félek hogy berúgik és elfelejt leszállni a vonatról vagy bármi. Mit tegyek?


2021. nov. 16. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem gyerek már, és nem vagy az anyja...nem kell hívogatni.


Ha berúgva megy haza, akkor szembesítsd azzal, hogy melletted döntött... szíval ennek fejében a felelősséget is vállalja, ha esetleg kibaxod.


Bár kötve hiszem, hogy meglépnéd ha eddig semmi következménye nem volt a tetteinek...

2021. nov. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt azzal van a baj hogy nem tudja kontrollálni magát. Az ivást is meg kell "tanulni" effektíve, csak ezen a legtöbben kamasz korukban túlesnek.


Nem azzal lenne a baj, hogy elmegy iszogatni, beülni valahova még azzal se lenne baj, ha néha jól érzi magát vagy akár jobban érzi magát a kelleténél. Azzal van a baj, hogy piszkosul berúg és annyira hogy ne tudjon magáról. Idáig nem kéne eljutni.


Tatra teát pont nem kéne inni. A sörtől nem lesz ennyire részeg, max ha megiszik vagy 10et.

Vagy akkor egy sör meg egy rövid és kész.


Én sokáig ezt nem tűrném. Beszélgetnék vele hogy oké menjen, érezze jól magát de tanulja meg kontrollálni magát. Ne igyon annyit. Nem olyan nehéz!

2021. nov. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
Magyar vagyok, alkoholista. Ez nálunk normális, ráadásul visszavett belőle. Van rá hatásod, ez jó jel.
2021. nov. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát a munkahelye miatt rossz társaságba keveredett. Kerülnie kéne az ivócimborákat. Egyébként az pozitív hogy miattad utána abbahagyta, de nem kéne hagyni hogy az alkohol legyen az erősebb.
2021. nov. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!