Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon feltekeny vagyok, hogyan tudnek ezen valtoztatni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Annyira irigy tudok lenni, amikor a baratom mas lanyok kepeit lajkolja, pedig en is tudom, hogy hulyeseg de egyszeruen nem tudom magam leallitani.

Lanyok, ti jartatok mar igy?

Mi a velemenyetek?

Tanacsoljatok valamit..

Kort es nemet kerek.


14/lany



2013. aug. 26. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogyha veled van, azok helyett akinek a képeit lájkolja, örülj neki. A fészbuk sok kapcsolatot tesz tönkre ezzel a 'más képeit lájkolta, istenem mit tegyek megfog csalni..' dologgal. Ha Te ezt úgy látod hogy nem szeret, vagy vaalmi ilyesmit érzel, nem állsz készen egy kapcsolatra. Neked a fészbuk többet jelent. Vagy várj még pár évet, vagy szokd meg.

15/L

2013. aug. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egyszeruen lesz.rom tudom csak haver neki . es engem csókol ecsak ram nez ugy. egyszerű.. bizalom kerdese mert pl en is voltam mar kk**va feltekeny mert egyik havercsaja raugrott olelgette becezte hat azt hittem felrobbanok de persze neku csak egy haver de en lattam a csajon h h nez ra es mi lanyok isermerjuk ezt a pillantast. szal a lenyeg en us voltam vagyok feltekeny de nem azert mert likolja egy haverja kepet....szoval bizom benne maximalisan

16/l

2013. aug. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányos vagy. Ezen kéne legfőképp változtatni. Meg a hozzáállásodon. De, hogy egyszerűbben írjam: minden fejben dől el!
2013. aug. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!