Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mikor hívta fel először a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mikor hívta fel először a barátnőjét/pasiját magához?

Figyelt kérdés

Mármint filmet nézni vagy egyáltalában bármit csinálni.Előtte be lettek mutatva a szülőknek vagy csak úgy felhívtátok,mikor nem volt otthon senki?

Mi egy hete járunk és nem tudom hogy itt-e már az ideje...


16,17,18 éves korosztály érdekelne.


2010. szept. 4. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
felhívhatos magadhoz a bemutatáshoz szerintem még korai :) 21/f
2010. szept. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

szerintem is korai a bemutatáshoz

de normális hogy felhívjam?

2010. szept. 4. 17:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
normális, én is már az első héten elhívtam a barátnőmet, persze amikor nem volt otthon senki :)
2010. szept. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy emlékszem én már a 2. héten voltam náluk. 17/L
2010. szept. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem már akkor ismert az anyukája mikor még nem jártunk. Mikor megismerkedtünk rá 1 napra kórházba került és meglátogattam, az anyukája pedig akárhányszor mentem ottvolt.:D Aztán utána 2x voltam náluk, akkor már az egész családnak bemutatott, 2. alkalommal jöttünk össze. Én kb. 2 hét után hívtam el bemutatni hozzánk, de csak azért, mert előtte nem tudott felkelni a műtét miatt!:) 10 hónapja vagyunk együtt.:)
2010. szept. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

engem is ismert az anyukája a barátnőmnek, majd az apjának még aznap bemutatott amikor összejöttünk xD

kül amíg nem jártunk addig is mondta néha h menjek fel, de én nem akartam, amikor összejöttünk utána már sokszor.:)

2010. szept. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Amúgy ha említed hogy nála vagy nálam filmet kéne nézni egyből az jön le a csajnak hogy szexet akarok?

Pedig nem, mondjuk ha akarja lehet róla szó.

2010. szept. 13. 21:52
 8/9 anonim ***** válasza:

nem feltétlen. bár sokan erre következtetnek.

amúgy én már első nap felmentem xd nemvolt otthon senki, de később jött az anyja, aki azt se tudta, h létezem xd

L17

2010. szept. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én távkapcsolatban vagyok, nekünk az első élő találkozásunk úgy zajlott, hogy ott voltam egy egész hétvégét. Ergó a szülők is rögtön láttak, együtt is aludtunk.
2010. szept. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!