Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna, ha megkérdeznétek a párotokat, hogy benne lenne-e édes hármasban egy kolléganőddel, és veled, és rávágná, hogy igen?

Figyelt kérdés
Vagy nem muszáj kolléganő el, hanem csak úgy bevallaná, hogy tetszene neki egy édes hármas
2021. nov. 16. 22:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Azért kérdeznék ilyet, mert a választól függően maradnék vele párkapcsolatban. Ehhez nem kell nagy érzelmi IQ. Ha nekem nem fér bele édes hármas, ő pedig vidáman rávágná, hogy oké, csináljuk, akkor azonnal dobbantok.
2021. nov. 19. 09:39
 12/15 anonim ***** válasza:
71%
11: de akkor nem azt kérdezném, hogy a KOLLÉGANŐMMEL benne lenne-e... mert akkor lehet, hogy azért mondja, hogy "NEM", mert rondának tartja a nőt, nem azért, mert undorodik a hármasszextől... nem értem, miért kell kihegyezni valakire / azt fogja gondolni, azért kérdeztem meg, mert én akarom. Hanem egyszerűen megkérdezném azt ismerkedéskor, hogy neki milyen szexuális preferenciái vannak, mi izgatja fel. Az ilyen "szabad asszociációs" válaszokból szerintem sokkal több minden kiderül, mintha végigkérdezgetném azt, hogy "És análisat akarsz-e", "és szado-mazot akarsz-e", "és 16 évessel elmennél-e".
2021. nov. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ezek olyan hülye kérdések. Kb minden férfi benne lenne ha lenne rá lehetősége.

Akiről még annyit sem tudok, hogy ismer-e annyira, hogy azt hazudja miattam, hogy nem, azt nem nevezném a páromnak. Jobb ezeket az ismerkedés elején letisztázni.

2021. nov. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
(Az érzelmi IQ rövidítése az EQ.)
2021. nov. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor rendben
2021. nov. 19. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!