Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak párommal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak párommal, ha nem hajlandó 100%-os tanulást véghez vinni?

Figyelt kérdés

Jelenleg csinálja a kreszt, de nem készül, nem tanul. Néha csinál kresz tesztet aztán enmyi volt, de még sosem sikerült 65 pont felé. Most szombaton lesz a kresz vizsga, már most másodjára. Nagyon azt érzem, hogy most is megfog bukni. Mivel motiváljam?

Nem szeretném, ha szerencséből átmenne és azt se tudná mi miért van, majd úgy mellé ülni.

19l 24f


2021. nov. 17. 09:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Az életünk minden területén rengeteg stresszhelyzet van, van amiért/ami ellen tudsz tenni, van ami ellen/amiért nem. Ráadásul ez a kérdés nem olyan amit párként együtt kell megbeszélnetek, véghezvinni. Ez az Ő felelőssége, próbálj meg ne aggódni ezen hiszen nem tudsz rajta változtatni sem.Akkor van gond ha más kötelezettségeiben is ilyen hanyag.
2021. nov. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ő élete. Nem elég neked a magad életéért felelősséget vállalni?
2021. nov. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj rajta, ha valami szerencse által átmegy, forgalmi órákon beleverik amit tudni kell. Úgy nem lesz jogsija, hogy alapvető helyzeteket nem ismer fel.
2021. nov. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ha valaki megtanulta annak idején a walesi bárdokat ,annak egy kresz vizsga sem lehet nehezebb...
2021. nov. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Huhh, a kb. 10 évvel ezelőtti önmagam írta ki a kérdést? :D

Az én exem is többször futott neki, én voltam az élő lelkiismerete. 5 évig voltunk együtt, szerintem azóta sincs jogsija. Te hiába akarod, ha ő ennyire letojja.

2021. nov. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!