Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap a barátom el akar vinni egy egész hétvégés buliba az egyik ismerőséhez. Bennem meg kicsit ott a félsz, hogy együtt töltsek vele egy teljes hétvégét. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja vagyunk együtt, de már több, mint egy éve ismerjük egymást. Még nem feküdtünk le és mivel nekem megvan (ráadásul ma jött meg), nem valószínű, hogy a hétvégén történne valami. Pedig ő biztos belekalkulálta ezt is a programba. :S
2009. febr. 12. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeret, megérti, hogy most ez van, nem lehet.

Ha meg nem, akkor meg csak sajnálni tudlak, de csak azért mert éppen olyannal hozott össze a sors, aki nem megfelelő, és akkor rájössz arra is, hogy mi is volt a valódi célja mindezzel.

Te döntesz, hogy elmész-e vele, vagy sem, bár én elmennék, attól, hogy nem lehet semmi intimebb dolog, a buli része tetszik.

2009. febr. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha mész, akkor még ELŐTTE mondd meg neki, hogy most éppen vérzésed van, és emiatt kíméljen jobban. Még mielőtt eldöntenétek, már tudjon róla.

Ne lehessen azt se érezni a szavaidból, hogy egyébként esélye lett volna, és azt se, hogy emiatt majd legközelebb lesz esélye.

2009. febr. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az egyenes beszéd a legjobb.Szólj neki róla hogy ha ilyen tervei vannak tegyen le róla, mert nagyot fog csalódni.:)

De tényleg az egyenes beszéd a legjobb a kényes kérdésekben,és hamar tú is ehetsz rajta

2009. febr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!