Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha nehezen megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nehezen megy neki a múlt elengedése?

Figyelt kérdés

Ket honapja jarunk, csunya kimondani de ugy jöttünk ossze, hogy rossz volt a kapcsolatunk amibe benne voltunk,(keves szex, vitak, megszokott mindennapok, tobbszori probalkozasra se valtozott semmi stb) mindketten megcsaltuk az akkori parunkat.Neki 5eves kapcsolata volt nekem 2,5fel ev. Ossze is költöztünk. A honap elejen kiderult, hogy neki fura meg a mi kapcsolatunk, fura az uj lakas neki es mikor osszekoltoztunk az elso harom hetvegen akadtak vitak koztunk ami visszagondolva hulyeseg volt, de elmondta, hogy nehezen tudja elengedni azt az 5evet,megszokasbol volt a csajjal mar, nem voltak erzelmek, es lelkiismeretfurdalasa van, hogy a csaj normalis volt vele de o megis nem egyszer megcsalta, amikor szakitott a csajjal a csaj helyreakarta hozni az egeszet azzal, hogy kiakart venni egy honap szabadsagot, hogy elmenjenek pihenni es helyrehozzak a kapcsolatot de a srac megis azt mondta nem akarja ezt mar folytatni, mert egyszer mar szetmentek es ujraosszejottek meg se valtozott semmi, de most vegleg vege. Azt mondja jo velem meg nincs velem baja es halas azert amilyen vagyok de nehezebben megy az öt ev elengedese neki..Elmondta regebben, hogy korrekten es normal ember modjara szakitottak nem ket anyazas kozott, es beszelgetnek semleges temakrol de megnezhetem bármikor. Ezt mindig mondja.. Mondtam neki, hogy ez nem tesz szerintem jot ha mindennap dumalnak, de elvileg mostmar nem dumalnak mindennap megnezhetem nyugodtan. Mondtam, hogy megertem, hogy ot ev az ot ev es egy megszokott mindennapokbol most egy uj helyzetbe csoppent, de en se fel eves kapcsolatot hagytam ott es probalom ezt magamban kezelni, hogy ne legyen kihatassal a jelenlegire. Nem tudom mit tegyek vagy mit tehetnek, hogy ez a dolog ne arnyalja be a kapcsolatot, mert amugy osszeillunk es baromi jol elvagyunk, de kinoz a tudat, hogy ot ez az elengedes dolog sokszor belul marcangolja. Nem mondom, hogy nekem nem fura ez az uj kapcsolat, mert fura még mert en is a megszokottsagban eltem, de nem tudom kicsit felek ennek mi lesz igy a vege. O kicsit nehezebben mutatja ki az erzelmeit amugyis a problemairol nem nagyon mesel, ezt is ugy huztam ki belole, hogy nyaggattam mondja el mivan mert latom valami bantja.. Tisztaban voltam vele az elejen, hogy neki az elengedes resze nehezebb lesz mert tobb evrol van szo,de nem gondoltam, hogy ez ennyire jelen lesz...


Ti mit gondoltok, mit tennetek?


2021. nov. 18. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem az együtt töltött idő kérdése, hogy mennyire nehéz elengedni, hanem személyfüggő. 10 év után úgy hagytam el a páromat, hogy egy hét múlva már nem is gondoltam rá. Aztán szétmentünk valakivel, akivel 1 évet sem voltunk együtt, és bele tudnék pusztulni már hónapok óta minden egyes nap. Ebből kiindulva biztos, hogy nem lennék együtt valakivel, aki nincs túl az exén, és nem venném be a dumát, hogy "sok az az X év".
2021. nov. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gondolom rájött, hogy csak egy fellángolás volt a dolog, de mégsem volt olyan rossz az az ex... szerintem ameddig nincs elgyászolva, elelngedve egy kapcsolat, addig sosem lesz igazán esélye az újnak
2021. nov. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Készülj fel rá, hogy vissza fog menni a csajhoz, mert nem is akarja elengedni.
2021. nov. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Te csak egy kellemes időtöltés vagy neki, az újdonság varázsa, semmi több.


És nyugi ha nem is az exéhez megy vissza, majd valaki mással csal meg tédeg is. ;)

2021. nov. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Végül a kérdés kiirása után nem sokkal kidobtam, nem birtam, lelkileg felemesztett az egész...
2022. jan. 4. 07:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól tetted nagyon, sok boldogságot 🙂
2022. jan. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi, ugy tunik megfogom talalni! 😊
2022. jan. 4. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!