Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha nyomatékosan megkéritek a párotokat hogy szokjon le a dohányzásról, és ő tényleg így tesz, akkor papucs lesz a szemetekben?

Figyelt kérdés
Férfiak is írhatnak mit gondolnak a témáról, akár tapasztalatokat is, már ha van.
2021. nov. 18. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem kérem meg, hogy szokjon le, össze sem jövök vele, ha dohányzik. Aki ezt akarata ellenére teszi, az papucs.
2021. nov. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem attól lesz papucs, ha együttműködő, hanem attól, ha eldobja minden egyéniségét, hogy kényszeresen megfeleljen nekem, mert képtelen egyenrangú félként viselkedni a kapcsolatban. Az alárendelt, pitiző bohócokat nevezzük papucsnak, nem azt, aki nem szarja le magasról, amit mondasz neki.
2021. nov. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Össze se jövök olyannal aki dohányzik.
2021. nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Dehogy lesz papucs. A papucsság nem itt kezdődik...

Amúgy nem utasítanám ilyenre a barátomat, mert tudom, hogy ez nem így működik, de biztosan biztatnám azért egy kicsit...

2021. nov. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Lestat_626 ***** válasza:
94%

Soha nem kérném meg a páromat, hogy szokjon le, semmi értelme, amíg ő maga nem akarja, úgyse fog sikerülni. Két út van véleményem szerint: ha zavar a dohányzás, vagy össze se jönni egy dohányossal, vagy elviselni ha össze jöttem vele. Az nem fair, hogy kapcsolatba lépek valakivel és egyből megy a követelőzés, vagy addig nem zavart még csak ismerkedés volt?

Nem értem az ilyen embereket.

2021. nov. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

És ha akkor szokik rá amikor már kapcsolatban vagytok?

Partidohányos volt és rászokott?

Vagy mi a helyzet, ha mikor megismertétek még úgy gondoltátok nem fog zavarni, aztán mégiscsak zavar?

Mi a helyzet akkor ha a nő azt mondja a férfinak: szakít vele ha nem szokik le?

2021. nov. 18. 21:53
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6 sajnos ez olyan dolog, hogy ha elmúlik a szerelem, akkor már kb minden zavar a másikban, még apróbb dolgok is.

Ha összejövök egy nemdohányzóval és időközben rászokik... hát fogalmam sincs, az nagyon durva lenne szerintem. Kb olyan, mintha összejönnék egy vékony fiúval és egy évvel később shrek lenne belőle. Ilyenkor felmerül a kérdés, mi vezetett ide, és hogy lehetne visszacsinálni. Végülis minden problémát meg lehet oldani.

2021. nov. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen
2021. nov. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem értem azt, hogy miért lenne papucs bárki is, aki megtesz valamit, amit én kértem tőle. Jogom sincsen rosszat gondolni róla, ha megcsinálja nekem. Amúgy meg én nem vagyok egy olyan hülye fruska, aki ok nélkül csicskáztatná a párját... ha valamit nyomatékosan megkérek, annak oka van, és ha nem teszi meg, inkább az a problémás. Nekem a papucsság inkább az, amikor valaki kérés nélkül hajbókol, ömleng, bármit mondok, egyetért vele, önálló gondolata nincs.
2021. nov. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!