Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legdurvább dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább dolog amivel a párodat "büntetted" egy veszekedés miatt?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanra h egy nő felpofoz egy férfit, hozzávágsz egy tányért, vagy nem állsz vele szóba órákig (napokig), nincs szex egy hétig, falhoz vágod valamelyik kütyüjét, megszégyeníted a barátai előtt, kidobod a lakásból, bármi.


Sokan tudatosan csinálják, de sokszor akaratunkon kívül is teszünk ilyeneket, felindulásból, mert nem gondolkozunk. Mit gondoltok erről, belefér egy-két ilyen eset egy amúgy boldog kapcsolatba, ha felindulásból történik?


2021. nov. 19. 17:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én inkább infulatos vagyok, de megbeszélős. Egyvalamit nem bírok, ha ignorálnak.

Talán a legdurvább amit csináltam még a kapcsolatunk legelején, hogy nem figyelt rám és gépezett, pedig beszéltem hozzá. Akkor felkaptam egy puha kis szivacspabdát (kb teniszlabda méretű), és nekidobtam (de nem találtam el). Nagyon megdöbbent, úgyhogy megbeszéltük hogy ezt nem kéne még egyszer, és úgy is lett.

Amivel ő büntetett... Nem szólt hozzám fél napig. Ott bőgtem mellette, de rám se nézett. Pedig egy apróságon vesztünk össze (szerencsétlen véletlen+félreértés, az én szempontomból nagyon megbántott egy érzékeny dologban, az ő szempontjából én nem jól kezeltem a helyzetet) és én meg akartam beszélni, de neki nem tetszett a stílusom, ezért "képtelen volt hozzám szólni". Borzasztóan szenvedtem, és ő erről tudomást sem akart venni, hanem még tőlem várta a bocsánatkérést. Én meg tőle. Ott valami eltört bennem. Egy piti dologgal kezdődött, a veszekedés maga lényegtelen és könnyen megbeszélhető és megbocsátható lett volna. De amilyen ridegen, 0 szeretet és empátia, puszta sértett egóval kezelt... Ez nem szeretet. Akit szeretek, azt mindig szeretem és együttérzek vele, nem taszítom el. Ha mérges is vagyok rá, próbálom vele megbeszélni, megérteni őt és megértetni magam. Nekem a hallgatás csak rosszabb, azt érzem, nem szeret, és bennem sem csillapodik a dolog csak ront a helyzeten. Próbáltam vele megbeszélni, kibékülni, nem ott hirtelen indulatból szakítani. De nem sokkal utána hideg fejjel átgondolva szakítottam. Nagyon nehéz volt mert szeretem, de az egész hozzáállása benne volt ebben. Ami miatt szar volt a kapcsolatunk. Én beletettem magam teljes szívvel, ő meg csak egóval. Sokára jutottam el oda hogy ki tudjam magamnak mondani, hogy nem ezt érdemlem.

Tehát egyetértek azzal a válaszolóval aki azt mondta hogy akit szeret azt képtelen lenne büntetni. Én is képtelen vagyok, és innen tudom, hogy aki képes ezt velem megtenni, az nem szeret. Mert mindent meg lehet és kell is beszélni. Ez a bünti ego dolog. Aki szeret, az tiszteletben tartja a határaidat. elég szólni, megbeszélni ha átlépi, és azt se tudatosan teszi. Ez a nem szólok hozzád dolog manipuláció. Meg esetemben egyáltalán nem állt arányban a veszekedés nagyságával. Megcsalásnál talán megértem vagy ilyesminél, de egy apró vita miatt nem. Így nem lehet konfliktust kezelni. Szóval nem ez volt a szakítás oka, de egy nagyon erős manifesztációja az egész kapcsolat problémáinak, amik az alap hozzáállásában gyökereztek.

2021. nov. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!