Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha úgy éreznéd: a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha úgy éreznéd: a feleséged egy szigorú és hideg házmesterre, vagy házsártos mostohára hasonlít már?

Figyelt kérdés
Tegyük fel a türelmi idő elfogyott, nem bírod tovább, már az egészséged rovására megy az elviselhetetlensége, utálatossága, állandó kötözködése

2021. nov. 21. 23:29
A kérdező szavazást indított:
Elköltözöl, de nem válsz
Elköltözteted, de nem válsz
Szétmentek, elváltok
Próbálsz nem törődni vele
Kő keményen betartasz neki, hiszen kikészít
Engedsz, hiszen régen jó volt
Vitázol, nem engedsz, jobb úgy sem lesz
Új hobbi után nézel, ne kelljen otthon lenni
Szerető (bár ez tisztességtelen)
25 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
így jártál, minek vetted el
2021. nov. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Túl kevés konkrétum, túl sok választási lehetőség. És mindehhez túl gyenge megfogalmazás társul: "hasonlít"


Vagy inkább már az is, nem?

Ha ezt sikerül eldöntened, akkor a válasz egyértelmű: MENEKÜLJ!

2021. nov. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Attol függ hogy konkrétan milyen a feleség, ha nagyon erőszakos és harcias, akkor jobb ha nem nézel szerető után, mert ha a feleség egyszer elkapja akkor a szeretőt széttépi, mint foxi a lábtörlőt.
2021. nov. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
Felzgulok rá. Jó domináns nő lett belőle.
2021. nov. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Hideg? Nem rideg? És milyen egy szigorú házmester? Miben szigorú? Nem enged haza?
2021. nov. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

Kicsit talán többet kellett volna simogatni, szeretni.


28/F

2021. nov. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%

A legfontosabb kérdések kimaradtak.

Van e gyermek a képben? Mert ha van, akkor mindent átíró forgatókönyv kell.

Tudsz e még csajozni egyáltalán?

2021. nov. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
Szerinted? Hagyd ott a keserű embert.
2021. nov. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod,hogy a türelmi idő elfogyott, de arról nem írtál,hogy beszéltetek-e erről?Gondolom igen, azt is,hogy akár százszor is... De amikor elmondod,hogy mi a problémád Vele erre mit válaszol, hogy reagál?Vagy egyáltalán tudsz Vele beszélni erről?Milyen a feladatmegosztás köztetek? Esetleg nem lehet,hogy túl sok terhet cipel? Még véletlenül se bántalak, csak kérdésként merült fel ez bennem.

Az alapja az,hogy én is voltam ilyen helyzetben. Nő vagyok, a párom kevésbé vette ki a részét a feladatainkból. Hiába kértem rá, mondtam el Neki, magamra hagyott a nehézségekkel. Egy idő után ez átment abba,hogy már nem is beszéltem róla mert tudtam,hogy hiába, és egyértelmű,hogy kimerült,feszült, ideges voltam.

2021. nov. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

9/#

Már nem nagyon tudunk beszélni. Konfliktust keres, belém köt. Mindenbe. Igen, igaz, hogy csalódott, igaz, hogy leterhelt. De nem engedte soha hogy segítsek. Átvitt és szó szerinti értelmében is igaz - Pl. ha egy szekrényt össze kellett rakni, kivette a csavarhúzót a kezemből,megcsinálta inkább. Hááát, legalább a látszat kedvéért hagyta volna a kezemben... 😐. A probléma fő gyökere mindkettőnk makacsságában keresendő. Én hirtelen haragú, de gyorsan békülő vagyok, míg ő képes volt hetekig, vagy akár hónapokig hozzám se szólni, haragot tartani. Ennek betudhatóan mérgesedett egyre jobban minden ami azelőtt tökéletes volt. Igen sokat hibáztam! De mindenhez ketten kellettünk.

2021. nov. 22. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!