Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm 33 évesen külföldről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm 33 évesen külföldről, itthoni munkáról, gyerekről, házvásárlásról, utazásról és önmegvalósításról gondolkozik állandóan?

Figyelt kérdés

Nem is lenne baj mert ezek fontos dolgok, de attól tartok ennyi idősen már el kellene dönteni mik a prioritások és legalább 1-2 dolgot feláldozni ezekből a folyamatos kicsapongás helyett.


Fog ez változni vagy még 40 évesen is 20 éves kislány módjára, disney hercegnő életet akar majd élni?


Kezdem úgy érezni, hogy csak vesztegetem mellette az időmet mert én már nagyobb házat/lakást és családot szeretnék lassan.


2021. nov. 22. 18:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
72%
Engedd el, jobbat érdemel nálad! Bár minden nő ilyen volna! Az enyém alig múlt húsz de már családot akar! Én meg majd ha már közel leszek a negyvenhez legfeljebb akkor.
2021. nov. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
mi is a problemad tulajdonkeppen?
2021. nov. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ebbol az jott le hogy ugyanazt akarjátok.
2021. nov. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
88%
Tök normális dolgokat akar. Mi a kérdés?
2021. nov. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
78%
Öntudatos nő, igaza van.
2021. nov. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

A probléma az, hogy nem látom a végét a kiélős korszakának. Nem tudom hogy 2 év múlva, 5 év múlva, 20 év múlva sikerül-e kiélnie magát és végre megnyugodni.


Nehéz úgy terveznem a jövőt ha teszem azt 3 év múlva úgy dönthet, hogy külföldön akar dolgozni vagy mondjuk egy 3 milliós lagzi pattan ki a fejéből aminek az árát addig családi házra tettük félre.

2021. nov. 22. 18:41
 7/30 anonim ***** válasza:
89%
33 éves nőként ugyanilyen dolgokról gondolkodom. Őszintén érdekel, hogy egy ennyi idős nőnek szerinted miken kellene gondolkodnia, ha az alábbi dolgok neked problémásak?
2021. nov. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
32%
Jó, hát aki nem akarja megérteni azt, hogy a kérdező miről beszél, az nem is fogja
2021. nov. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

7# Azt várom, hogy kötelezze el magát mondjuk 3 dolog mellett amik felé haladhatunk.


Úgy érzem, hogy kavarognak benne a családi neveltetésből származó családalapítási, párkapcsolati dolgok. A social média által sugallt tökéletes élet, gazdagság, utazás és végül a saját maga által állított elvárások, hogy kiteljesedjen mint művész, önmegvalósítás, világ megváltása, stb.

2021. nov. 22. 19:16
 10/30 anonim ***** válasza:
71%
9! Én pont ilyen vagyok csak pasiban, és egy évvel fiatalabb mint ő, akkor miért baj? Legrosszabb esetben nem lesz gyerek, na és?
2021. nov. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!