Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem állandóan kiabál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem állandóan kiabál velem.Egyszer besokalltam és reflexből szájon vágtam. Ő erre bosszúból 3- szor fejbe ütött teljes erőből.( Ő 120 kg én pedig 60.) Szerint ez jogos volt. Valóban így van?

Figyelt kérdés
2021. okt. 3. 10:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
98%
Ez is szép házasság.....
2021. okt. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
96%
Nem, nincs jól.
2021. okt. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
3%

hát figyi....a nők fejlettebb érzelmi képességeik miatt sokkal sunyibb és tetten nem érhető módon szokták bántani a férfiakat.


és férfiaknak meg csak az öklük van.

2021. okt. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem itt gondok vannak. LLehetőségeid: megbeszélitek, hogy ez így nem jó; családterápia; elválsz; megtanulsz egy önvédelmet.
2021. okt. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
4%
azért azt tegyük hozzá, hogy amikor válás van, a bíróságon alapból úgy indul a nő, hogy neki mindent elhisznek, minden feltételezés úgy indul, hogy a férfi a hibás és hasonlók.
2021. okt. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
84%
Gyönyörű pár vagytok!...
2021. okt. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
10%

bocsánat, melyik a jobb?


ha egy férfi megüt egy nőt


vagy ha egy nő aljas sunyi módon, női létéből fakadó érinthetetlenségét kihasználva kisemmiz egy férfit?

2021. okt. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
96%

#8 mindkettő egyformán rossz

Kérdező: nem csak az ő részéről, hanem a te részedről se volt jogos a fizikai erőszak. Attól, hogy te kisebb vagy még nem jogosít fel arra, hogy megüsd. Szerinted rendben van a bántalmazás egy kapcsolatban?

2021. okt. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
93%

8


A testi erőszak. Mert nem bántunk senkit, főleg nem azt aki gyengébb. Azt meg nem értem, hogy kapcsolódik össze a "női létéből fakadó érinthetetlenség"(wtf? senkit ne üssünk, ha nő, ha férfi) és az hogy kisemmizz egy férfit. De ez könnyen megelőzhető egy házassági szerződéssel, meg azzal, hogy a férfi nem a pénzzel akarja levenni a nőt a lábáról. Na de megütni valakit? Legyen az férfi vagy nő...szerintem a legalja viselkedés.

2021. okt. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
98%
Hagyd el
2021. okt. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!