Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol kell az otthonom keresni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dönci123 kérdése:

Hol kell az otthonom keresni , ha nem akarok ilyen gyűlölettel teli környezetben élni ?

Figyelt kérdés

Elegem van hogy nem tudunk jókat beszélgetni , kulturáltan vitatkozni , nevetni , vagy éppen sírni az emberekkel.

Elegem van abból , hogy mindenki elment így vagy úgy a környezetemből , és már idegenek vagyunk egymásnak , mégha megismerjük is egymást.

Miért nem terveznek a barátok itt lakni a környéken? Miért nem itt terveznek jövőt? És hogy a picsába jutottam ide én is hogy egyre többször gondolom azt hogy elmegyünk családostól. Nem akarom hogy a pici fiam ilyen nem tudás vagy rátermettség alapú országban nőjön fel , ahol minden napra jut egy ellenség kép. Nem élek meg a fizetésemből pedig úgy érzem jól csinálom amit csinálok , csak a smúzolás nem megy. Nálam szarabbnak érzett emberek vezetik a munkahelyemet is , és és ezt sokaktól hallom. Nem szeretem ezt a tipikus magyarkodást sem , hogy a másik hátán felkapaszkodott vezetők taposnak le minden nap és ha véleményed vagy észrevételed van , akkor kuss a neved mégha építő jelleggel fogalmazod is meg és tisztelettel tálalod irányukban...... Folytathatnám még de az eredeti kérdés marad FENT.



2021. nov. 22. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Az eredeti kérdésre válaszolva: Külföldön. Konkrétabbat nem tudok írni, fordulj nyugat felé.
2021. nov. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Hol van apuci?
2021. nov. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha így érzed, akkor irány külföld.

Bár sztem Budapest is sokat segítene a lelki állopotodon, mégis csak másabb, mint egy kis faluban vergődni.

2021. nov. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Mi van?
2021. nov. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudod azért külföldön sem mindenki jó ember. Meg pár ember miatt ne mindenkire haragudjal. Nekem több barátnőm is van / no vagyok./ amiért hálás vagyok a sorsnak. A tesómék viszont éppen kormonfont aljassaggal próbálnak kiturni az örökségembol. Látod másnak is van baja. Mégsem mondom, hogy itt minden ember szemét.
2021. nov. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Külföld? Válaszolók pls.


Ugyanez a törtető, másokat eltaposó szellem hódít Európa többi országában is. Aki élt 1 / több országban (én utóbbi, beza), az elég gyorsan lejön erről a "magyarkodás" sirámról. Ugyanúgy megy az angolkodás, írkedés, németkedés, csak te nem éltél ott, ezért vonzónak, tökéletesnek tűnik.


Ha 100% mérgező a környezeted, erre nem az országváltás a megoldás hanem az, hogy megkeresed azokat az embereket, akikkel jól érzed magad. Nem, nem minden magyar mérgező, ezt a hülyeséget felejtsd el.

2021. nov. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!