Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom érzelmi intelligenciáj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom érzelmi intelligenciája nagyon alacsony, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Még nagyon a kapcsolatunk elején vagyunk, két hónapja jöttünk össze. Én nagyon szeretem őt, viszont egyre jobban kezd gondot okozni az alacsony érzelm intelligenciája. Nem lehet vele megbeszélni dolgokat, ha én beszélek hozzá úgy érzem nem is érdekli, a problémákat alig lehet vele megbeszélni, mert semmit sem képes normálisan lekommunikálni. Ő azt mondja hogy szeret, a kapcsolatunk első egy hónapjában ez látszódott is, viszont én egyre kevésbé érzem mert szinte már alig mutatja ki. Lehet ezen segíteni valahogy? Valahogy fejleszteni ezt az érzelmi intelligenciát? Én tényleg szeretem és nem is szeretném ezt a kapcsolatot egyből eldobni, viszont a saját lelki egészségemet sem szeretném rááldozni.

22/l



2021. nov. 23. 20:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Ha egy hónap után nem tudja kimutatni, hogy szeret, akkor szerintem ott elég nagy problémák vannak.
2021. nov. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%

Két hónapos kapcsolatban milyen problémáitok vannak? Ilyenkor dúl a szerelem, nem a másik hibáit szokás keresni.

Ha már most baj van, akkor ti nem illetek össze!

2021. nov. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%

Mi fogott meg benne ?

Többedik randin ki kellett volna hogy jöjjön


EQ fejleszthető IQ már nem

2021. nov. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%
Mit szeretsz benne, ha csak két hónapja ismered? Az egy konkrét idegen.
2021. nov. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Én 1 év után tönkrementem lelkileg egy ilyen mellett.
2021. nov. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

Ennek fejlesztésése nem hajlandó?

Ha nem, akkor... nem sokat tudsz tenni. Egyszerűen nem illetek össze egy teljesen alapvető dologban. Habár szerintem a szeretet alapvető kifejezése még alacsony EQ-val sem kellene, hogy gondot okozzon, de ki tudja.

2021. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
98%
két hónapig bírta a színjátékot.
2021. nov. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
89%
Én 3 évet húztam le egy ilyen mellett. Ráadásul úgy, hogy sajna túlérzékeny vagyok, rendkívül gazdag érzelemvilággal. A végén már magamra sem ismertem, teljesen tönkrementem mellette. Még szakítás után is nyögöm ennek az elhibázott választásnak a következményeit... valamilyen szinten engem is sivárrá, érdektelenné tett. Ő nem fog változni, mert sosem fogja belátni, hogy ez rossz dolog lenne és a meg nem értésből fakadó ellentétek egyre nagyobbra nőnek majd köztetek.
2021. nov. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%

8. Dettó, ugyanígy jártam...

Menekülj!!! (a válaszoló)

2021. nov. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%
2021. nov. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!