Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek sok elvárásuk van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek sok elvárásuk van kevésbé emberségesebbek, nem együttérzőek és alacsony az érzelmi intelligenciájuk?

Figyelt kérdés

Itt most leginkább listás elvárásokra gondolok, mint legyen minimum nettó 300 ezres fizetése, éljen egyedül, jogsival, autóval rendelkezzen, legyen legalább 2db diplomája stb.

Ilyeneket sose tudom megérteni attól, hogy a listán minden klappol még nem garantált a romantikus szeretteteljes kapcsolat és, ha nem felel meg minden elvárásnak nem biztos, hogy szar partner lesz.


2018. júl. 7. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Az ilyen emberek általában nem is egy romantikus és szeret teljes kapcsolatot akarnak, hanem pusztán kényelmet.

Nekem pl. állítólag magasak az elvárásaim, de nem anyagiasak. A környezetem szerint magas az érzelmi intelligenciám.

2018. júl. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hehe én anno azt hittem h semmilyen extra elvárásom nincs...Főleg h valamiért nem érdekel a külső...Ha meg nem kövér az már majdhogynem a tökéletes külső...Viszont a személyiségre iszonyat finnyás vagyok :) És akkor még ott vannak azon dolgok amikből nem engedek.mint a monogámi,hűség,öszinteség,tőrődés...stb..szóval veszett fejsze nyele az egész :D

31/f

2018. júl. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem az anyagi helyzetre vagy a magasságra, hanem a belső tulajdonságokra nézve vannak magas elvárásaim. Ettől függetlenül empatikus és intelligens vagyok, ezért is jönnék össze olyannal, aki megfelel ezeknek az elvárásoknak annak ellenére, hogy mondjuk enyhén elhízott, a szüleivel él, nincs kocsija vagy két centivel alacsonyabb nálam.
2018. júl. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Anyagilag azért vannak elvárásaim, mert én is megkeresem azt a pénzt. Haladni szeretnék az életben, nem pedig lébecolni. Nem tudok komolyan venni egy olyan férfit, aki nem egyedül él. Az autó nem fontos, de pár éven belül ketten megvesszük. Ugyanígy a lakás is. Az albérlet tökéletes amíg gyűjtünk, azután ketten veszünk saját lakást.

24N

2018. júl. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: És ha teszem azt mondjuk, valaki épp otthon él, mert van egy óriási, több generációs házuk és a fizetését direkt azért tette félre, hogy tudjon egy saját házat venni, amikor lesz társa, akkor koppintanád? Te mit éreznél, ha egy férfival minden téren passzolnál, megvolna pár romantikus randi, beleszeretnél, majd a bérpapírod látva közölné, hogy bocs, neki ez kevés?
2018. júl. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!