Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem azt, hogy rengeteg embernek nagyon alacsony az érzelmi intelligenciája?

Figyelt kérdés
2016. aug. 26. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
nem, én is így érzem :/ a párkeresésnél is eléggé megnehezíti a dolgomat, hogy csak ilyen emberekkel találkozom
2016. aug. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Nem, ez nem "érzés" ez tény.

Ne háborodj fel rajta.

2016. aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Nyilván csak te...
2016. aug. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Noren1989 ***** válasza:
4%

2essel egyetértek. Ez tény, nincs mit tenni. Én is tudom magamról, hogy ezen a téren nem állok valami jól. Érdekes módon ez a barátaimat nem zavarja, csakis a párnak nevezett nőszemélyeket.


Nem vagyok együttérző, döntéseket hozok helyette inkább. Nem érzelmi alapúakat.

2016. aug. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is alacsony :( egyszer en is kitoltottem ilyen testet rengeteg kerdessel es valami 45 jott ki. Mondjuk a maxot azota se tudom de biztosan 100 lehetett :S valami cseten kuldtek de mar nem emlekszem a cimre...
2016. aug. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Az enyém nem alacsony, de szeretem álcázni, mert különben kihasználják, és megbántanak.
2016. aug. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!