Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen bosszantó dolgokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen bosszantó dolgokkal leckéztetnéd meg a párod, ha ?

Figyelt kérdés
Nem segít semmiben nem veszi ki a részét a házimunkában. Neki a home office nem munka …. Mikor ugyanúgy ellenőrzik.
2021. nov. 24. 08:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Esetleg felnőtt módjára kommunikálnék vele de mivel ez neked eszedbe sem jut, nem szükséges felnőtt, értelmes dolgokat javasolni.
2021. nov. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%
Semmivel. Leülnék vele megbeszélni, hogy ez így nem oké, és ha továbbra is lenézi a munkámat, szakítanék és elköltöznék / kiraknám őt.
2021. nov. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%

nem leckeztetnem meg semmivel, hanem leulnek es beszelnek vele, kozolnem vele, hogy vegye ki a reszet jobban a hazimunkabol.

ha ez kesobb sem valtozna, tobbszori keresre sem, szakitanek vele es kesz.


ez a megleckeztetes es olyan dedos es primitiv dolog.

2021. nov. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
A megbeszélés a szépen szólok, majd a csúnyán szólok nem használt. Elköltözni nem fogok mivel közös a lakás. ( nem is lenne hová)
2021. nov. 24. 09:01
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Közös lakás fele értéke a tied.
2021. nov. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
36%
Akk élvezd amit választottál. Tedd tönkre mégjobban az egészet. Pont mint egy nő.
2021. nov. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
93%

Nem teljesen értem.

Én magamat nézném. Ha nem tudok elmosogatni akkor nem mosogatok, ha eltudok, akkor mosogatok.

Fel se tűnne az, hogy a másik pl mosogat e vagy nem.


A segítséget meg nem is kérnèm, hanem a kezébe nyomnám.

Pl a tv hez beviszem a lábast hogy keverje ki a palacsintatésztát, vagy behívom a fürdőbe kezébe adnék egy kalapácsot vagy akármit hogy essen neki a mosogépnek felállítottam hozzá fér az aljához, vagy odatenném a letrát a falhoz kezébe adnám az ecsetet, vagy ilyesmi.

2021. nov. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Folyt.

A home office ról hogy mit hisz mit nem, az nem is érdekelne, csak duguljon el ha dolgozom

2021. nov. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Közös lakás esetében sem tűrném ezt el. Mitől félsz? A közös lakás ajtajánál leselkedik a Bakurász? Nincs az a pénz, amiért tönkretenném az életemet egy leszaromjancsival.
2021. nov. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

A fele az enyém és?? Attól meg ha van lakásom akkor nem fogok elköltözni.

És nem kell totál idiótának nézni, én is azzal kezdtem, hogy légyszi ezt es ezt csináld meg. De ez nem használt es sok más sem. Nyilván elmenni ő sem fog.

2021. nov. 24. 09:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!