Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mostanában abszolút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mostanában abszolút nem figyel rám. Melyik jobb "leckéztetés"?

Figyelt kérdés
Szóval a barátommal online térben tartjuk a kapcsolatot, amikor nem tudunk személyesen találkozni. Mostanában az az szokása, hogy ha kérdezek valamit, akkor szűkszavúan válaszol, ha pedig csak úgy mondok valamit, amire reakciót várnék, akkor elolvas és ennyi... Nem, nem fáradt semmitől, a barátaival, haverjaival vígan elcseveg... Élőben oké minden, de ez nekem nagyon rosszul esik... Most megint ezt csinálja, ráadásul flegma is, holnapután jönne hozzám, én szeretném "megleckéztetni". Szerintetek melyik jobb? Ha lemondom valami indokkal a talit vagy ha nem fekszem le vele?
2017. febr. 5. 15:56
1 2
 1/17 Someone Alone ***** válasza:
97%
Felnőtt párkapcsolatok?
2017. febr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akkor adj más ötletet, ha ennyire szúrja a szemedet és felnőtt vagy, esetleg ne reagálj...
2017. febr. 5. 15:59
 3/17 Krukutyán Levente ***** válasza:
76%
Szerintem egyik se, elég nagy lecke neki így is a sorstól, hogy veled áldotta meg a szerencsétlenjét.
2017. febr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt kategóriába írsz, és mégis gyerekesen viselkedsz. Az élet nem így működik. Nőj fel, és old meg ezt mint egy érett ember tenné, és ne játékokat játszadozz. Megmondod neki mi a helyzet. Lehet hogy nem annyira szeret online beszélgetni veled, mert ő élőben sokkal jobban szeret veled lenni. Bármi oka lehet ennek, nem kell egyből megleckéztetni, sőt egyáltalán nem kell. Azért vagytok kapcsolatban, hogy megbeszéljétek a dolgokat. Fogd meg szépen a felnőtt kis seggedet, és írd meg neki hogy ez és ez a problémád, szeretnéd ha ez megoldódna. Ha ez pedig olyan dolog, amit te már nem tudsz elviselni, és ő meg nem változtat rajta, akkor meg szakítasz. Ennyi a lényeg, nem kell itt hülyéskedni. 18/f
2017. febr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hmm...lássuk csak....esetleg...talán...beszéld meg vele normális, felnőtt emberhez méltó hangnemben a problémát?
2017. febr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ezerszer próbáltam vele megbeszélni, de nem veszi komolyan...
2017. febr. 5. 16:05
 7/17 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Akkor pedig adj neki ultimátumot, ha te ezt nem tudod elfogadni.
2017. febr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ultimátum, vagy ne találkozz vele egy ideig.
2017. febr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Menj el kézenfogva előtte vagy tegyél fel egy ilyen képet fb.-ra!Várd meg a reakcióját!
2017. febr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Sunshinedoll ***** válasza:

Lehet csak nem szeret online beszélgetni. Az én pasim sem szeret úgy beszélgetni, inkább felhív, mert szerinte kiállhatatlanabb vagyok online, élőben meg egy tündér :D :D

És tudod hogy jöttem rá, miért szűkszavú velem ha online beszélünk? Úgy, hogy rákérdeztem :D

2017. febr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!