Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mély pontokon normális az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mély pontokon normális az hogy legszivesebben meghalnék? 27f

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 10:22
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Szia! Szerintem mindenképp el kellene költöznöd...és ha már itt tartunk nem lenne hülyeség ha külföldre mennél. Tudom, hogy nagyon nehéz rászánni magad, de csináld, csak kezdj bele, minél hamarabb, hogy ne legyen időd gondolkozni se rajta, mert így nem lesz időd meggondolni se magad. Viszont ami nagyon fontos, hogy külföld is csak úgy jöhet össze ha rendesen felkészülsz(ez így most elég ellentmondásos, hogy minél hamarabb de készülj is fel, de remélem érted hogy gondolom), még ha nem is a diplomáddal akarsz elhelyezkedni. Egyik ismerősöm minősített hegesztőként dolgozik kint külföldön már több, mint 25 éve. Több minősítést is szerzett, azt mondják szebben hegeszt és pontosabban, mint a gép. Volt egy rokona, akit ajánlott a cégénél, és fel is vették az illetőt, de pár hónap után kirúgták, mert nem hegesztett szépen, hiába volt szakmunkás bizonyítványa. Ezt azért írtam le, hogy értsd hogyan értem azt, hogy fel kell készülni. Hogy ne úgy menj ki, hogy "majd lesz valami"!

Az életben sokszor kell kockáztatni, és ahogy lefestetted az életed szerintem nincs mit vesztened. 33 éves vagy, ne várd meg míg már nem lesz lehetőséged változtatni! Merj lépni! Csak magaddal foglalkozz most és avval, hogy rendbe jöjjön az életed! Ha egyenlőre még nem is akarsz külföldre menni, szerintem mindenképp el kellene költöznöd, a változás jót tenne.

A csaj kérdésre, meg szerintem regisztrálj társkereső oldalakra, egyáltalán nem gáz ilyen oldalakon ismerkedni.

Remélem tudtam segíteni!

21/L

2010. szept. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

nem jó a külfdöld nem elég hogy magányos még honvágya is lenne s ott tényleg nem tudna becsajozni . a szüzességet profdi nénik elintézik aztán jöjjön a barátnő ezerrel de azér tenni is kell valamit . mondjuk vegyél kutyát annak mindeggy hogy nézel ki s ha aranyos a blöki remek ismerkedési lehetőség is . mondjuk megkérdi a csaj hogy megsimogassa e . mondod meg hát s a kutyát is:-)))

vagy digitális fdotógép megkéred a kiszemelt csajt hogy fényképezzen le a kutyával aztán te is őt s megkérdheted adjon tel számot hogy tudd a képet odaadni neki . aztán felhivod és már alakul a randi. én egyszerüen megkérdem hogy akarnak e kettyinteni velem . ...sok pofdot kapok de sokat is kettyintek.

ne várjátok hogy a csaj rátok csönget.

2010. szept. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

6:41 vagyok.


A külföld most úgy érzem, nem biztos, hogy bejönne. Voltam egy évet kint, jó volt, szép volt, de mások az emberek, más a mentalitás, elég volt.

És igen, ahogy az utolsó hozzászóló írta, a párkapcsolat kérdése. Azért csak magyar lányt szeretnék.

Arra gondolok, ha a környezetemben lévők boldogulnak, nekem is kell, hogy sikerüljön.

Ha mégsem, akkor tényleg költözni kell vagy nem tudom...

2010. szept. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!