Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha olyat látnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha olyat látnátok, hogy párotok társkereső csoportba lépett be?

Figyelt kérdés

Facebook-on van ilyen,, Pesten láttam a nagy Ő-t''nevű csoport aminek a lényege, hogy ha a BKV járatain meglátsz valakit, aki tetszik, meg tudod keresni.

2 éve vagyunk együtt, párom tegnap csatlakozott ebbe a csoportba. Hiába kérdezem, hogy keres-e valakit, válasz nincs és még ő van megsértődve, hogy én fel mertem neki tenni a kérdést, hogy mire kell ez neki?

Arra vagyok kíváncsi, hogy ti mit gondolnátok a helyemben? Elhinnétek ha azt mondaná, hogy nincs senki, vagy szerintetek jogos a felháborodásom?



2021. nov. 25. 07:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%

Exem is ezt csinálta már a kapcsolat elején és velem pláne szenvedélyes szex mellett, es romantikázások mellett.


A pasikat egyszeruen ha nem is akarnak mást csupán önmagában az is érdekli kik vannak a "piacon",kiket lehetne "felszedni".


Folyamat bennük van a nyitottság más nőkre.


Aztán később véletlen az egyik megis fogja deők csak beszélgetnek. Nem akar tőle semmit(es valoban, lehet mint nő nemigazan tetszik neki a csaj, de csak ugy csetelget. Elutasitani nem akarnak senkit soha, hanem ha nem is kell a másik, is ugy tesznek mintha kéne.)


Aztán meg lesz olyan aki tetszik is nekik.


Nem értem én sem hogy akár egy szerelmes kapcsolatban de miért nem tudnak egyszeruen hátradőlni csak és élvezni a saját nőjüket es a kapcsolatot, mindig "hajtja" őket vmi "félre".

2021. nov. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
7%

Valszeg mert vizuálisak.

Látnak egy jo nőt már áll is a bré.

Ez nekik kellemes.

2021. nov. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
97%
Szerintem ha jó egy kapcsolat, minden rendben van, akkor ilyen nem történik. Egyrészt kockáztatja a meglévőt, másrészt meg ha nem tud monogám lenni, akkor ne legyen együtt senkivel.
2021. nov. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

nem tudom miért csatlakozott be, de lehet csak nézelődik


én neten nagyon sok lánnyal beszélgetek, nem feltétlen erotikus témákban, barátnő mellett szintén megtettem ugyanezt, mert ugye ez a napi rutinom, szokásaim része

chat oldalak, itt levelezés stb


DE SOHA nem csorgattam a nyálamat rájuk, nem csaltam meg a barátnőmet


ha valaki direktbe regelne társkeresőre mellettem és megtudnám, akkor megkérdezném az okát, de ha nagyon kamunak tűnne az indok megkérném, hogy törölje magát, mert zavar, vagy szakítanék, ha úgy érzeném ez éket vert közénk végleg

2021. nov. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

Én is csatlakoztam ilyen csoportba, meg facsés társkeresőbe is.


Én csak nézelődöm (vannak ott igazi gyöngyszemek :D )


Párom tud róla, ha viccesebb kommentet látok azt megmutatom neki is :D

2021. nov. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Persze, nem is lenne ezen kívül köztünk semmi gond,minden megy a rendes kerékvágásban, tök happy meg minden és egyszercsak azt látom, hogy titkolózik, arra megyek be a szobába, hogy amiben benne volt abból hirtelen kilép, és ha megkérdezem mit titkol, annyit mond, hogy semmit. Nagyon nem szeretem, ha hülyének néznek, úgyhogy ilyenek után, jó hogy elkezdek kutakodni, hogy mi van, és aztán én vagyok a hibás, mert én nyomozok utána.

Lehet, hogy én vagyok a hülye, de szerintem, ha két ember feltétel nélkül szereti egymást, akkor ott nincsenek titkok.

Ebből kifolyólag, úgy érzem, hogy a megszokás nagy úr, és ezért van velem, viszont ha jönne más aki bejön neki simán lépne, de ha ezt felhozom neki, akkor beképzelem magamnak, és túl féltékeny vagyok. Nem szeretnék percek alatt hoppon maradni, és azt se szeretném ha megcsalna. Én mindig is úgy voltam vele, hogy ha úgy érzi, hogy megunt engem és nem tudunk ezen változtatni vagy talált,, jobbat" akkor mondja meg. Még mindig több önbecsülés marad bennem ezután, mintha valami kiderülne aztán rájövök, hogy hónapokig, neadjisten, évekig csalt valakivel.

2021. nov. 25. 08:35
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Tudod szimplán olvasgatni is beléphet ám
2021. nov. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

Az a baj, hogy nem hajlandó egyenes választ adni, ez a gyanús az egészben. Szerintem az a legvalószínűbb helyzet, hogy látott valahol egy csajt és meg akarja találni/bízik benne, hogy a csaj is keresi őt.


Ültesd le, próbálj beszélni vele. Sajnos ha tényleg a fenti forgatókönyv áll fenn, akkor nem fogod tudni őszinteségre bírni, de te látni fogod a reakcióit, és ez a lényeg. Sajnálom, hogy ebben a helyzetben vagy. Mindenki olyan párt érdemel, aki képes vele nyíltan, titkok nélkül kommunikálni.

2021. nov. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%

ez elég gáz helyzet, hogy titkolózás megy meg ilyenek


ebben a helyzetben, ha nem tudjátok megbeszélni a dolgokat és benned ez ilyen dolgokat generál, akkor te mondd ki, hogy vége

2021. nov. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennis benne vagyok a pesten lattalak csoportban, 3 eve vagyok egyutt a baratnommel. Lehet velem van a baj, de eddig meg sem fordult a fejemben, hogy ezt tarskeresesi cellal tegyem, szimplan olvasgatom a posztokat, ez nem a tinder koma. Amugy en is titkolozok, pl. hogy gyakorizom. Parom retardaltnak nezne ha megtudja, hogy azzal toltom az idomet, hogy valaszolgatok anonim emberek kerdeseire. De ettol fuggetlenul meg csak a megcsaas gondolata sem merult fel bennem.
2021. nov. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!