Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sikerült már valakinek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült már valakinek egy facebook-os társkereső csoportból megtalálnia az igazit?

Figyelt kérdés
Ha igen, melyikből?

2020. jún. 19. 23:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. jún. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Hogy sikerült volna, fent sem vagyok a face-n.
2020. jún. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A Facebookos társkereső csoportok igénytelenek. Általában bizonyos társadalmi réteg használja, aki kirak magáról valami pózolós szelfit, ami a telepen készült, aztán szokás szerint a nőknél ömlengenek, hogy milyen gyönyörű vagy, mennyire szúrnálak, a férfiaknál meg szintén a szokásos kommentek, mint "de megnőttél prüntyűkém, mikor látogatod meg a nagyit?" vagy "milyen szép szál legény lett belőled. üdvözlettel: Misi bácsi, a volt testnevelés tanárod"
2020. jún. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Sajnos az igazit nem, csak a kamut. De még a társkeresőkön sem jött össze... Szerintem nincs is igazi, ez csak egy önámítás, csak egy illúzió. :S
2020. jún. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%

Hagyd a fenébe a netes társkeresést. 2020-ra teljesen máshogyan működik már minden a natan is. Férfiként ott alapból hátrányból indulnál.

Szépen fogd meg magadat, és ismerkedj a való életben.

Keress rá, hogy PUA. Elég, ha az ingyenesen elérhető dolgokat tanulmányozod. nem innen fogsz megtanulni csajozni, de ez egy jó kezdést fog adni neked a gyorsabb fejlődésedhez. Enélkül 90% hogy el vagy veszve.

2020. jún. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Gymnospermatophyta ***** válasza:
82%
Jaja, ahogyan a 3-as írja. Ott bizonyos réteg lakozik általában, amely hát annyira nem eszes. Hogy úgy mondjam. Egyike azon helyeknek, ahol biztos nem ismerkednék. Előbb keresnék valakit csak úgy és írnék rá privátban, normálisan, mint ilyen csoportokban...
2020. jún. 20. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Egyszer valami f#szkalap ismerősöm berakott egy ilyen csoportba, én csak cigányokat és 13-16 éves gyerekeket láttam benne ömlengeni egymás képeire. Nem győztem kilépni és tiltani az ismerőst.
2020. jún. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Primitív cigányok gyűjtőhelye. Majd pont ott fogok ismerkedni. 😂
2020. jún. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem is tudtam,hogy vannak ilyen csoportok,de nem ott keresnék párt tuti. Még a gyk oldala is jobb ismerkedésre.
2020. jún. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
Facebookon találtam meg az igazit, csak nem társkereső csoportban :)
2020. jún. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!