Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hibás vagyok azért, amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibás vagyok azért, amiért megváltozott a szexuális igényem/kultúrám?

Figyelt kérdés

Több, mint 7 éve vagyok együtt a párommal. Az elején teljesen elégedett voltam a szexszel, de az évek alatt ez megritkult, és semmit nem tesz azért, hogy legalább nőcis legyen. Az utóbbi 2 évben szerintem max 10x szexeltünk. Ami csak önmagában probléma, mert nem elég, hogy kevés, de a minősége se hat meg. Én sokkal-sokkal többet igénylek és nem elég, hogy fekszik vagy lovagol rajtam és ennyi.

Biztosan az én hibám is, hogy többre vágyom, mert évekkel ezelőtt lehet elég lett volna ennyi, de már siralmasan kevés. Már kedvem sincs hozzá, az elutasítások is teljesen elvették a kedvemet.

Mi ilyenkor a teendő? 32 évesek vagyunk és házaspárt.

Szerintem ő nem válna, én viszont nem akarok így 30 évet leélni.


2021. nov. 25. 12:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hogy ő válna-e, ha te akarsz.
2021. nov. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 A kérdező kommentje:
Csak fura nekem, hogy valaki képes lenne leélni ilyen állapotban egy életet, hogy fiatal, de nem szexel a férjével. És még a gyerekre se lehet fogni.
2021. nov. 25. 12:11
 3/78 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajnos segíteni nem tudok, hasonló cipőben járok, csak nálunk a férfi nem szexel 😐

Nem léptem félre, nem is tudnám megtenni, de már nehezen bírom.

2021. nov. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
95%
De még csak nem is az a helyzet, hogy nem szexel, hanem nem ÚGY szexel, ahogy te szeretnéd, hiszen azt írod "nem elég, hogy fekszik vagy lovagol rajtam és ennyi". De mire vágysz? Mik azok a dolgok, amiket szeretnél, és ő nem ad meg (azon kívül, hogy persze a mennyiség kevés). Próbáltál már beszélni vele erről?
2021. nov. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
100%

Engem csak okulásul érdekelne, hogy mit szeretnél pontosan? Mármint, a legtöbb pózban a nő fekszik/térdel és relatíve kicsi a mozgás tere, a lovaglóban, meg lovagol. Milyen más opció van?

Vagy az orál hiányzik?

Ami az alap kérdést illeti, ha nem tudtok dűlőre jutni, válni kell. Az évi néhány alkalom kevés. És az is komoly gond, ha nem élvezitek. Mert hidd el ő se élvezi, mert akkor vágyna rá.

2021. nov. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy mással szexel.
2021. nov. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 A kérdező kommentje:

Szerintem idén max. egyszer orálozott. Évekkel ezelőtt minden héten legalább 2x. Amikor megvolt neki, akkor is figyelt erre.

De sose érdekelte, hogy elcsábítson, szexizzen nekem, fehérneműi sincsenek olyanok, amit egy nő csak a férjének vesz fel, stb...

Teljesen felesleges a minőségről beszélni, ha eleve mennyiség sincs. Próbálkozom nála, puszilgatom, simogatom, odanyúlok, de nem jön lázba...

2021. nov. 25. 12:41
 8/78 anonim ***** válasza:
100%
És nem haragszik rád valami egészen más miatt? Mert általában olyankor nincs kedvük hozzá.
2021. nov. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 A kérdező kommentje:
Hónapok óta és nem derült ki vagy mondja el, és egyébként tök normálisan viselkedik, nem duzzog?
2021. nov. 25. 12:55
 10/78 anonim ***** válasza:
42%
Lehet mással kefél
2021. nov. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!