Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnak is megváltozott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is megváltozott a szexuális kapcoslata a párjával miután teherbe esett?

Figyelt kérdés
Én az elején kívántama párom nagyon is viszont nem voltunk együtt az első 3 hónapban én sem és sem akartuk nem akartunk újabb (missed ab)-ot. 14.hetes voltam mikor voltunk együtt jó is volt nekem is hisz már hiányzott:) Azóta viszont van h akarom és mire sor kerül rá nemtudok elmenni, van pillanat h fáj is,és csak az elején vok nedves, Gondolom ez a baba miatt van mert végig azon forog az agyam h nem ártok-e neki. Most 27.hetes vok terhességem alatt kb 5x voltunk együtt és egysem volt jó nekem s a páromnak hisz egyik póz se volt kényelmes nekem,.és volth már azt mondta akkor hagyjuk abba és h nagyon megváltoztam Engem ez zavar félek hogy így eltávolodik tőlem és kiszeret belőlem! szerintetek van rá esély h megutáljon?

2015. jan. 28. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
nincs rá esély nyugi szeret
2015. jan. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ezért megutál, akkor az a kapcsolat hamvában halt! Már bocsi az őszinte szavakért!


Nem jó dolgodban történek ezek, hanem mert más most hormonod! Ha ennyit nem ért meg akkor azt sem fogja, hogy szülés utána 6 hétig nincs szex. Sem azt amikor kimerült leszel a baba miatt... milyen férfi az ilyen?


Inkább ülj le vele beszélni ezekről a dolgokról. És próbáljatok közös megoldást találni. Pl síkosító, ha kiszáradsz. Több előjáték.


De a férjedben tessék tudatosítani, hogy a baba miatt semmi nem lesz olyan mint régen. Most terhes vagy.

2015. jan. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék nem olyan ő megérti előző missed ab után is nem 6 hetet vártunk jóval többet assziszem 8at mondta is most az utóbbi szex után is hogy többet inkább nem mert ő is félti a babát és h utánna megbánja.
2015. jan. 28. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!