Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is érzett már így, miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzett már így, miután összejött valakivel?

Figyelt kérdés

Az előző kapcsolatom kezdetén, amikor megvolt az első csók, és megbeszéltük, hogy járunk, másnap nagyon rosszul éreztem magam, pedig boldognak kellett volna lennem. Azt éreztem, hogy "nincs visszaút", belementem, innentől felelősséget kell vállalnom, nem léphetek már csak úgy ki ebből.

Most hasonló a helyzet. Fél évig udvaroltam egy lánynak, mindent megadtam volna, hogy együtt legyünk. Amikor beadta a derekát, akkor másnap ismét elfogott ez a furcsa érzés. Nem változtak meg az érzéseim, csak ijesztő volt kicsit. Szeretek vele lenni, de mintha nem lennék biztos magamban és abban, hogy vele akarom leélni az életemet. És mivel már ki lett mondva, hogy ez kapcsolat, ezért nyomást érzek.

Más volt már így? Ez azt jelentené, hogy nem állok még készen egy kapcsolatra? Vagy csak félek az elköteleződéstől?


2021. nov. 25. 17:49
 1/7 A kérdező kommentje:
25/F
2021. nov. 25. 17:49
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Félsz az elköteleződéstől és nagyon bizonytalan vagy kettőtökben még. Szerintem adj még időt magatoknak.
2021. nov. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Félsz elköteleződni. Teljesen téves, torz képed van egy kapcsolatról. Nem vagytok összeláncolva, például.
2021. nov. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is éreztem már ezt, és én sem tudtam magyarázni akkor. De vedd lazán (nem a csajt, a helyzetet), jó dolog történt veled, el fog múlni ez az érzés. :)
2021. nov. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kapcsolat szerintem pont erre való, hogy az elején lévő bizonytalanságokról kiderüljenek a valós dolgok. Hogy nyugodt legyek, amikor valóban elköteleződök. A kapcsolat során csak ez derül ki,hogy tényleg illünk-e egymáshoz vagy nem. Az eleje tud ilyen lenni.
2021. nov. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy biztos abban, hogy teljesen komoly párkapcsolatban legyél. Ezzel nincs semmi probléma, életkori, generációs sajátosság.

Ezt az érzést úgy tudod kiküszöbölni, hogy sajnos-nem sajnos nem veszed 'komolyan'. Ne tekintsd életreszólónak, de azért tegyél meg mindent, ami tőled telik. Koncentrálj a jó pillanatokra, a jelenre. De! Ha a továbbiakban is bizonytalan vagy, mondjuk a következő fél évben, akkor szerintem szólj róla a barátnődnek, mert pl velem is most szakítottak (26N) 3 év után, a párom elfelejtett szólni, hogy nem gondolja komolyan..

2021. nov. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
önbizalom hiány..
2021. nov. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!