Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők te jártatok már nőgyűlölő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők te jártatok már nőgyűlölő férfival?

Figyelt kérdés

Ha igen mikor derült ki?

Volt olyan aki titkolta?


2021. nov. 26. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Egy ilyen szerintem elég hamar kiderül, mert az ilyesmit egy idő után nehéz titkolni.
2021. nov. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem sikerult, mert pár nap múlva előjőttek a "tikkjei".


Folyamat nézett hülyének (mert minden nő hülye/buta), folyamat lecseszett olyan dolgokert amit más nők követtek el, es sugárzott róla hogy ugy utálja a nőket hogy nincs képessége kapcsolatra.


A nő mindig senki meg aki csak lehúzza az embert, meg akivel törődni kell stb

2021. nov. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
22%

Kérdés, hogy mit értünk nőgyűlölő alatt.

Valóban nőgyűlölő férfival nem nagyon járnának nők, ahogy férfigyűlölő nővel sem járnának férfiak.

Viszont, olyannal simán, aki értelmes kritikát mer megfogalmazni bármelyik nemről is. Csak, ezen az oldalon ha már annyit lemersz írni, hogy nem minden nő szent, azonnal próbálnak belegyömöszölni a nőgyűlölő kategóriába.


(Én is megkaptam ma már ezt úgy, hogy van barátnőm és lány barátaim is. Szóval, itt a nőgyűlölő definícióját a válaszolók eléggé máshogy értelmezik, mint a valóságban.)

2021. nov. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!