Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem tőle hogy mikor akarja már megkérni a kezemet. Erre összeveszett velem és szakítani akar. Azt mondja hogy én nem foglalkozok vele csak kihasználom. Merthogy ő mindig meghallgat engem, neki meg szólni se lehet. Nem értem miért én tehetek róla hogy nem mondja hogyha baja van.


24l 26f 4 éves kapcsolat 2 éve együtt is élünk.



#eljegyzés #öszevesztünk
2021. nov. 26. 19:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nem lesz eljegyzés.
2021. nov. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem akar elvenni, soha nem akar megkérni. Ahelyett hogy ezt meg kéne mondania, csak terel.
2021. nov. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2. Dehát eddig tök jól megvoltunk együtt!
2021. nov. 26. 19:40
 4/15 anonim ***** válasza:
65%

igen eddig....eddig jól megvoltatok...eddig


míg ki nem találtad, hogy felhozod neki az eljegyzést...ezzel lehet, hogy az egész szép és lehet, hogy amúgy boldog, és lehet, hogy hosszútávú kapcsolatotokat.....jól elbactad

2021. nov. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4. De hát ez akkora dolog? Akkor miért nem mond simán nemet?
2021. nov. 26. 20:03
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkora dolog, mert eddig csak voltatok most meg eljegyzés esküvő gyerek-kötelezettség. Egyik hozta a másikat. Ő meg nem akar ilyen komolyat.
2021. nov. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6. De miért nem tudja akkor azt mondani, ahelyett hogy lehord?
2021. nov. 26. 20:19
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Ahhoz tökösnek kéne lennie.
2021. nov. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Fordított helyzetet éltem át férfiként. Folyton csak a kifogások jöttek. Majd ha lesz saját házunk! Majd ha ez lesz meg az lesz. Onnantól le is sz*rtam az egészet. Akkor meg már ő akarta volna - nekem elment a kedvem. Az esetünkben sajnos ki is derült, hogy a kifogáskeresés mit takart. Nem gondolom úgy, hogy innentől a két sztori párhuzamba állítható. :)))

De ha ennyire érzékenyen reagál, hogy szakítani akar, akkor - bár nehéz, de - hagyd menni. Te pedig találsz majd neked megfelelőt. :)))

2021. nov. 27. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%

lehet ez a házasság kérdés nála valami tüske, esetleg csak nem szereti, ha siettetni akarják, vagy éppen a stresszes helyzeteket nem kezeli jól és te ilyenbe hajszoltad


most meg kell várnod amíg lenyugszik és rendeződnek a dolgok, aztán jobb nem feszegetni a témát szerintem

2021. nov. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!