Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a barátommal?

Figyelt kérdés
Teljesen tanácstalan vagyok. Kicsit több mint másfél éve vagyunk együtt. Mikor az elején voltunk kissé döcögősen indult a dolog, de aztán nagyon megszerettük egymást. Elég mély ponton volt az életében, mikor találkoztunk, rossz állása volt, rossz albija és alapjáraton elég depresszív volt, negatív világképpel. Nem akartam feladni, segíteni szerettem volna, mindemellett nagyon meg is kedveltem. Idővel egyre jobban lett és össze is jöttünk, aztán szépen fokozatosan nyílt ki neki a világ, egyre jobb kedve lett, lett egy jó állása, összeköltöztünk egy szép albiba stb. Nagyon jól megvoltunk, szerettük egymást, viszont mostanra kezdem azt érezni mintha kihalt volna a láng? Rengeteget dolgozik, gyakorlatilag reggel 8-tól este 8-ig nem is látom, egy egész szabadnapja van, a vasárnap. Amikor hazaér nagyjából az a program, hogy vagy gépezik vagy telefonozik és kb ugyanez vonatkozik a hétvégi szabadnapra is. Régen azért ez nem volt így. Persze a Covid miatt elfogadtam, hogy nem nagyon tudtunk programozni, de legalább foglalkoztunk egymással. Most meg jelenleg is az van, hogy amióta felkelt a gép előtt ül, én meg a nappaliban és írom ezt a csodálatos kérdést. Gyakorlatilag ma még egymáshoz se szóltunk és mintha nem is nagyon érdekelné, hogy mi van velem vagy a világgal, ki se jön a szobából. Nagyon csalódott vagyok és nem tudom mit csináljak, mert szeretem őt, de részéről inkább már csak azt érzem, hogy belekényelmesedett ebbe a kapcsolatba.

2021. jún. 27. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Ezt amit leírtál el kellene mondani neki. Egy kapcsolat az együtt töltött időtől fejlődik, az, hogy lakótársak vagytok az nem párkapcsolat. Érthető, hogy ha sokat dolgozik, akkor neki is kell kikapcsolódás, saját idő, de kellene, hogy legyen ideje rád is.
2021. jún. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Érthető az álláspontod, de nagyon kevés a szabad ideje. Rendszeresen heti 6 napot dolgozni 8tól 8ig.... Nekem se lenne kedvem az egyetlen szabadnapomon sok mindenhez.

Ha még két szabadnapja lenne hetente, akkor lehetne az egy kompromisszum, hogy 1 nap elvan magában, 1 napot pedig a kapcsolatotokra szán, de így...

Ez oké, ha van valami rövidtávú célotok amit el akartok érni. Például egy lakás felújátsra össze kell gyűjteni +2 milliót és akkor kiszámolom, hogy pár hónapig most megszakadok, de cserébe lesz egy szép lakásom. Viszont hosszútávon nem érdemes erre berendezkedni. Dolgozz kevesebbet, élj többet.

2021. jún. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy erről már beszéltünk.. mégsincs semmi változás. Már azt is mondtam neki, hogy akkor jó, dolgozzon ennyit de kérjen fizuemelést vagy akkor maradjon a mostani fizuval de akkor legyen két napja szabad ( egy haverjának dolgozik, szóval simán megcsinálhatná, hogy ilyet kér, csak hát a haver is olyan, hogy igencsak fogához veri a garast.. ) mégse tett eddig semmit a dologért.
2021. jún. 27. 16:19
 4/6 anonim ***** válasza:

"Kérjen fizetésemelést "

Igen ha 30-al többet kap az megoldja a problémát.

2021. jún. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3# Haverság pénznél nem számít.
2021. jún. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a fenébe. Veszett fejsze nyele…
2021. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!