Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összezavarodtam. Most mi lesz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összezavarodtam. Most mi lesz?

Figyelt kérdés

Elnézést, valószínűleg hosszú lesz. Kezdem azzal, hogy 2,5 éve élek együtt a jelenlegi párommal, a kapcsolatunk úgy 1 éve romlott meg teljesen. Nem beszélgetünk, nincs szex, semmilyen közös program. Nem dolgozik, a pénzkeresés és a házimunka is rám marad. (Én vagyok a nő) Ezek a dolgok elèggè megviselnek. Két hete új munkahelyem lett, és minden felfordult a lelkemben, ugyanis a felettesem kb olyan férfi, akiről mindig álmodtam. Helyes, vicces, közvetlen, és okos is. Nem vagyok belé szerelmes, félreértés ne essék, a páromat sem csalnám meg, ha mással akarok lenni, nyilván előtte szakítok vele. Nem tudom, hogy most mi zajlik bennem, félek, hogy beleszeretek a munkatársamba. Elkerülni nem tudom sajnos, zavarba jövök teljesen tőle, pedig nem jellemző rám, elég határozott vagyok, de vele egy légtérben csak makogok. Amúgy részéről szerintem nem lenne semmilyen esély, mert én aluliskolázottabb vagyok, és külsőleg sem ütöm az ő szintjét. Mit tegyek? Senkivel sem tudok beszélni erről.


27/N



2019. okt. 8. 18:40
1 2
 1/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
22%
Ó, te szegény. Hát mi legyen?
2019. okt. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szóval van egy 2.5 éves kapcsolatod (ami igencsak rövid), aminek lassan a fele szar. Mégis mennyit akarsz még szenvedni, mielőtt kilépsz? Még másfél évet, esetleg kettőt? Mire vársz?
2019. okt. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Nagyon sokszor akartam szakítani, de egyszerűen nem tudom kimondani.
2019. okt. 8. 18:49
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem értem, hogy lehetsz ennyire gyáva és tehetetlen, de te tudod, egyesek inkább szenvednek, minthogy tegyenek a sorsukért. Szedd már össze magad, mi a rosszabb, a szakítással járó átmeneti kellemetlenség, vagy a hosszan trató folyamatos szenvedés egy rossz kapcsolatban? De komolyan? Ennél egyedül is fényévekkel jobb.
2019. okt. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Álljmegna, mosol főzöl takarítasz, szex nuku, beszélgetés nuku s még a pénzt is te szerzed? Ha szakítasz megkönnyebbülsz, persze ha az élettársad az életed párja s mellette akarsz megöregedni, akkor ne szakíts... viszont ha makogós leszel a főnök mellett akkor otthon nem az életed párja vár, hogy hazaérj s főzzé má valamit.
2019. okt. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pároddal nemműködik akkor szakítani kell de ezt te érzed. Voltam hosszú kapcsolatban de csak a kötődés volt már szerelem nem. Nehezen engedtem el de most boldogabb vagyok más oldalán.
2019. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Am meg sztem várj ha számítasz a pároddal mert úgy nincs értelme egyik kapcsolatból a másikba ugrani. Ha elmulik az érzés akk neked lesz kellemetlen és még egy munkahely én melóztok.
2019. okt. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, én ebben a helyzetben szakítanék. Nem a másik pasi miatt, hanem mert egy éve rossz a kapcsolatotok. Kicsit gondolkodj el, hogy milyen pro és kontra érveid vannak párod mellett, illetve, hogy miért félsz kimondani, hogy vége. Ha kell ülj össze egy közeli barátoddal, beszéljétek át. Aztán ragaszkodj a döntésedhez. Ha szakítasz, akkor azt minél hamarabb, semmi köntörfalazás. Kimondod, hogy neked ez nem megy elmondod miért, és ragaszkodj a nemhez. Ha folytatni akarod, akkor beszéld meg pároddal, adj ultimátumot. Vagy képezze magát egy versenyképes szakmára, vagy találljon munkát x időn belül, illetve dolgozzatok a kapcsolatotokon. Menjetek randizni, udvaroljon, te is tegyél ki magadért, hozzátok valahogy vissza, a tüzet. Ha ez megbukik, akkor viszont szintén ki kell állnod a szakítás mellett. Ne csiki-csukizz, amiben megállapodtak, abból ne engedj. A saját életedet teszed tönkre, ha most határozatlan maradsz.
2019. okt. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha szakitassz*
2019. okt. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyértelmű hogy inkább kidonam, főleg mert nem dolgozik.

De így hogy se szex se kommunikáció..

Inkább lépj tovább majd az a munka társ segít ebbe :D majd fájni fog még ez neki hogy így viselkedett..

2019. okt. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!