Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátnőm utálja a családomat??

Figyelt kérdés
már4 éve vagyunk együtt 22 eves vagyok de egyszerűen a barátnőm le nézi mindig anyámat mindennek és én hagyom neki anyám is szokott rola mondani ezt azt de nem csúnyát! Most is külön vagyunk alig van közös téma most is irtam neki és azt mondja haggyam béken szerintetek mit tegyek?? Mert ez nem fog változni
2021. nov. 27. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Ugyan mit? Meddig akarsz még szenvedni vele?
2021. nov. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Most is külön vagyunk alig van közös téma most is irtam neki és azt mondja haggyam béken szerintetek mit tegyek??"


Nem a barátnőd. Külön vagytok. És azt akarja, hogy hagyd békén. Még csak közös témátok sincs.

Mit tegyél? Hagyd békén.

Majd lesz másik barátnőd.

2021. nov. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Találsz jobbat.
2021. nov. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
És azt tudod, hogy miért utálja amúgy?
2021. nov. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk ne legyél együtt megszokásból egy libával, aki marja a családodat. Értem én hogy jó a potyapu.nci, de mindent nem kéne tűrni egy kefélésért.
2021. nov. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

4-es vagyok. Ezt az üzenetet kaptam:

"Azért mert anyám zsivány kicsit de nem mond róla csúnyát csak szokta mondani igényesebb legyen stb ez jutott a csajnak a fülébe bele de ez a nő side fog változni"


Ergo tök jogos, hogy a csaj nem akar ott lenni és nem kedveli az anyóst...

2021. nov. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A leírás alapján nem értem a kérdést, nem is vagytok együtt, nem jöttök ki, azt kérte hagyd békén. Mit csinálj? Hát hagyd akkor békén és keress mást
2021. nov. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Azért bírom, hogy mindenki a csajt hibáztatja.

Az eszetekbe sem jut, hogy talán jogosan viselkedik úgy, ahogy.

Én is voltam olyan kapcsolatban (nem sokáig) amiben a párom családját lenéztem. Mindkét szülő piás volt, mindig retek volt a házban. Úgy emlegettek engem, hogy "az irodista úrinő". Egyszer voltam náluk ebédelni, az evőeszköz is koszos volt. A párom meg nem értette, hogy mi bajom ezzel.

2021. nov. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

Az anyósutálatnál én nagyobb problémának látom az " alig van közös téma" motívumot...


Hogyan lehet hosszútávú kapcsolatot ilyen alapon építeni? SEHOGY!

Szexkapcsolat max.....

2021. nov. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30%

"Azért bírom, hogy mindenki a csajt hibáztatja.


Az eszetekbe sem jut, hogy talán jogosan viselkedik úgy, ahogy." És neked eszedbe jutott hogy az "anyós" megjegyzése jogos, azért hisztizett be a libuska?

2021. nov. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!