Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan készülsz egy komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan készülsz egy komoly beszélgetésre pároddal?

Figyelt kérdés
Készülsz vlhogy pl. nyugis környezetben otthon, némi felvezetés stb..vagy pl hazajön leul és elmondod, bele a közepébe..
2021. nov. 27. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Megkérdezem mentálisan van e olyan állapotba hogy bele menjünk, aztán ha igen belemegyünk, ha nem akkor elnapoljuk.
2021. nov. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Fontos dolgokat nem a fáradt hétköznapokra időzítem. Fáradtan senki se tud normális döntést hozni.
2021. nov. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, miről van szó. Ha tudom, hogy valamit hosszadalmasan kellene átbeszélni, akkor azt akkorra időzítem, amikor van rá időnk és energiánk. Ez mindkettőnk érzései, a kapcsolatunk és a beszélgetés is sikeressége és hatékonysága szempontjából is előnyösebb. Viszont ha sürgős a dolog, vagy olyan, amiről a páromnak joga van mihamarabb tudni, akkor nem titkolom pár napot sem (nem bírnám ki), az első adandó alkalommal elmondom, aztán igazítjuk ahhoz az eredeti terveinket.
2021. nov. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%

Annyiban hogy szex utan legyunk.


Amikor egy férfi epp nincs kielegitve teljesen máshogy beszél mint akkor amikor kivan.


Pl ha egyutt voltunk egy fergeteges hétvégèn akkor a komoly dolgokat hétfőre időzítem, amikor a legkevésbé vagyok neki "fontos", akkor látszanak a valodi érzései, akkor vannak valodi reakcioi, es akkor tud racionalis gondolkodni es valaszolni.


Es nem nyal, fűz, kedveskedik mert p.nahiánya van éppen.

2021. nov. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
*Szóval ha hétvégèn szexeltunk vagy "hússzor", beszelgettunk, nevettunk, tehát fizikailag ÉS mentalisan is, mindenhogyan teljesen ki van elégítve, csak EZEK után pl hetfon kezdek csak komolyabb témákba.
2021. nov. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

*Azaz amikor nincs nőhiánya es nem épp a kangörcs van rajta vagy a többi.


Hanem amikor már képes "lapozni"


Szex után altalában kevésbé fontos a nő mint szex elott.

Szex utan általában bőven higgadtabbak racionálisabb vagy közömbösebbek, nem kezdenek nyalni kenyszeresen meg ilyesmi.

2021. nov. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Letesszük a gyerekeket aludni, fürdünk és ahelyett, hogy filmet indítunk vagy játsszunk valamit, megbeszéljük.
2021. nov. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!