Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pàrom elbizonytalanodott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pàrom elbizonytalanodott a kapcsolatunkban. Azt mondta újra megpróbálja velem. Lennél igy a pároddal?

Figyelt kérdés

Elbizonytalanodott bennem kellek e neki. Mert idegesitem sokszor.

Gondolkodott.

Es ujra akarja teljesen. Csak fogjam magam vissza.

Szeret hű, komolyan tervez velem


Most szóval ezekszerint egy instabil embertől mit lehet várni..?


2021. nov. 7. 21:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És ő a fèrfi aki hezitált.
2021. nov. 7. 21:20
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha idegesíted, akkor azon mi fog változni? Ugyan ott lesztek 1 év múlva, mint amikor szétmentetek. Ennek így kívülről semmi értelme.
2021. nov. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Gondolkodott. Gondolom lát benne értelmet. Szeretjük egymást.
2021. nov. 7. 21:28
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Ez bullshit. "Csak fogjam magam vissza". Ilyet ki mond? Vagy úgy szeretsz valakit, amilyen, vagy gond van. Ha meg akarod változtatni, az nagyon gáz.

Ennek a kapcsolatnak már ennyiből nem látom jövőjét. Ezek szoktak azok lennei, amikor a nő ott marad két gyerekkel, mert azt hiszi a gyerek segíteni fog a kapcsolaton.

2021. nov. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem szeret! :(
2021. nov. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4 nem mondott olyat ezt csak en irtam mivel egyertelmu hogy ne idegesitsem.

5 de.

2021. nov. 7. 21:38
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el Baba, lehet kötödik még hozzád, de már szenvedéllyel nem szeret. Olyan vagy mint egy barát. Csak rosszabb. Mert ha nem tartod magad a feltételekhez akkor kiteszik a szűröd. A barát ezért még maradhatna.


Amikor idegesített a másik az már nálam is azt jelentette hogy kiürültek a hormonok és szerelem nélkül meg nem tudtam vele mit kezdeni.

2021. nov. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha te alkalmazkodsz, az is gáz. Ha nem lehetsz az, aki, akkor annak mi értelme? Ez idővel fel fog emésztési.

Ha már döntöttél, nem értem minek írsz ki ide bármit. Minek győzködünk arról, amit nem akarsz? Akkor menjél hozzá vissza, legyen gyerek, és évek múlva emlékezz erre vissza, hogy meg lett mondva, mi lesz ebből.

Saját életed dobod el, amit soha nem kapsz vissza.

2021. nov. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ugy latszik nem a legtalálobb kifejezés volt az h idegesitem..:D
2021. nov. 7. 23:09
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez a "felidegesítesz" duma az első lépés a pofon felé.

És persze a te hibád lesz.

Ha úgy nem vagy jó neki, ahogy vagy, akkor viszlát van.


Láttam már sok ilyet.

60f.

2021. nov. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!