Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet kezdeni a Halak-típu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molnarmarcell21 kérdése:

Mit lehet kezdeni a Halak-típusú, állandóan áldozatszerepet felvevő pasikkal?

Figyelt kérdés
Akik folyton depiznek a semmin is, és azt várják, hogy te mentsd meg őket a szerelmeddel, mint pl. MISSH, de aztán mégse hajlandóak változtatni semmin?
2021. nov. 28. 17:28
A kérdező szavazást indított:
Otthagyom a pcsába, van nekem is elég bajom, ne húzzon le magához
Angyali türelemmel és kitartással kezelem, fejlődött már valamennyit, élvezem a kihívást
Más
11 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Ignorálni!
2021. nov. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

A legjobb barátom Halak jegyű, valamit 2db több éves kapcsolatom volt -a mostani párom előtt- ők szintén Halak jegyűek voltak és előtte is szinte csak ezzel a csillagjeggyel volt dolgom. Elég hülyén hangzik, de valahogy vonzom őket. 😅

Szóval én nem ilyennek látom az átlag Halacskákat.

Nagyon is jó természetű, érzelmes. A romantikát hiányoltam legtöbbüknél. De nem depressziós típus.

2021. nov. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dobd vissza a vízbe.
2021. nov. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Férjem halak, nehéz igazán boldoggá tenni. Néha nem is akarom, felesleges, csak megkérdezem, hogy teret szeretne, vagy hogy odabújjak hozzá és vele legyek. Általában olyan dolgok hozzák le, hogy valamit még mindig nem sikerült elérnie, vagy megvalósítania. Nem is gondolom, hogy az én dolgom lenne, hogy boldogságot varázsoljak az életébe. Vagyis szoktam trükközni, hogy kisebb kihívások elé állítom, célokat tűzök ki neki, amit szívesen megold, kirángatom rendszeresen mozogni, ráhagyok dolgokat amiben tudom, hogy sikerélményhez jut. Persze szoktam a kedvében is járni, de úgy hiszem az igazi örömforrás az belül van.

Jellemző ez a mártírkodós felelősséghárítás is, az elején még bedőltem neki, még én kértem bocsánatot, de már megtanultam kezelni azt is, nem érzem úgy, hogy én jövök ki rosszul, hanem tudok vele kompromisszumra is jutni. Általában ezt akkor csinálja, ha valamit meg kell beszélni, ha kiborul a bili.

Egyébként meg nyugodt, érzelmes, nagyon empatikus, nem szeret veszekedésekbe belemenni.

2021. nov. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Halakként válaszolok, hátha segít :D

Nem azt várjuk (én legalábbis), hogy megments a szerelmeddel, hanem csak annyit, hogy ha mélyponton vagyunk akkor éreztesd kicsit, hogy te így is szeretsz, nem baj, hogy ez most épp nem sikerült, igenis jó emberek vagyunk így is. Csak egy nagy ölelés meg elmondod, hogy így is szeretsz és nem baj hogy épp mi történt. Nem kell világmegváltani meg kivesézni a kapcsolatot. Csak állj mellettünk.

2021. nov. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én férjem is halak. Valóban érzékeny, de abszolút férfias, határozott kiállású. Nem kell megmenteni, inkább ő ment meg másokat. Romantikának sincs híján.
2021. dec. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!