Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mit gondolnátok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondolnátok erről?

Figyelt kérdés

Ha a parotok azt mondaná hogy ha úgy döntesz hogy nem tudsz várni hogy legyen gyerek és szakítasz megérti és elfogadja bármikor.

Nem tart maga mellett..

Mivel Ő még nem érzi késznek magát rá.


2021. nov. 29. 08:33
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Fair.
2021. nov. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Korrekt
2021. nov. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Hogy nem igazán szeret és ezzel az indokkal akar szakítani.
2021. nov. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Hogy ő nem akar gyereket belátható időn belül.
2021. nov. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok én is, azzal a különbséggel, hogy én egyáltalán nem akarok gyereket. Nem tudok mit tenni én sem, mint elengedni a másikat. Még az is jobb annál, mint belekényszeríteni magam valamibe és asszisztálni valamihez, aminek soha nem tudnék örülni.
2021. nov. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Bennem ez a mondat olyan kettősséget ébreszt. Egyrészt oké, korrekt, megmondja egyenesen. De másrészt meg olyan fura, hogy akkor ennyire egyszerűen el tudja engedni?!

Ott már biztosan nincs szerelem. De lehet szeretet se sok. Pont ezért mondják mindig, ezt a témát érdemes az első randik egyikén átbeszélni.

Persze menetközben változhat a helyzet.

2021. nov. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Korrekt. A gyereke nem játék, ha érzi magát késznek rá, akkor inkább ne legyen és más kedvéért ne menjen bele.
2021. nov. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6

Az a fura, aki lelép, mert egy soha nem élt valami fontosabb, mint a lelkitársa.

2021. nov. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8: persze. Így is felfogható.

Viszont aki meg gond nélkül el tudja engedni a másikat, simán el tud dobni egy csomó évet, ott azért már nem sok érzelem van.

Sajnos, vagy nem sajnos, ha a nőnek "bekapcsol a gyerekgomb", akkor onnan nincs visszaút.

Ahogy mondani szokták; egy nő 2 dologért tesz meg mindent, azért hogy legyen, vagy hogy ne legyen gyereke.

2021. nov. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nyilván nem menne könnyen de ha én nem tudom megadni amit szeretne önzőség lenne magam mellett tartani
2021. nov. 29. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!