Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha a párotok ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a párotok ilyet csinálna mire gondolnátok, és fiúk, ha ezt csinálnátok, miért?

Figyelt kérdés
Az van,hogy a barátommal1,5 éve együtt vagyunk. Márkb. 2hónapja nem akar lefeküdni velem. Hiába kezdeményeztek nála, próbálom csábìtgatni,semmi. Mintha nem is nő lennék,hanem egy félmeztelen férfi,akin nincs mit néznie. Nem hozza lázba,ha meglátja valamelyik intim testrészem. Próbálok előtte öltözni, megkérem,hogy kenje be a hátam,akkor is levetkőzök ugye,de semmi hatása nincs. Ha kivágott felsőt veszek fel,akkor feljebb húzza mondván,nehogy megfázzak. Este az ágyban kitalál mindenféle kifogást, hogy miért nem akar szexelni velem. Kezdve a "nem tusoltam le"-tòl, át a " most nem"-en, egészen a "megviselt,ami a macskáv történt"-ig (persze 10perccel előtte még énekelhetett,meg nevetgélt). Szerintetek?

2017. febr. 3. 10:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Valamiért már nem vonzódik hozzád.Ez a nyers igazság :/
2017. febr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Itt valami baj van. Leülnék és rákérdeznék egyenesen
2017. febr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Próbáltam már,de ha rákérdeznek csak kitalál valamit. És,ha mondom neki,hogy nem hiszem el a kifogását, felmérgeli magát és azt mondja,hogy csak a sex miatt vagyok vele.
2017. febr. 3. 10:55
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha az én párom így viselkedne, először megijednék, hogy esetleg elhanyagoltam magam, hogy már nem talál szexinek? A második gondolatom az lenne, hogy esetleg tényleg fáradt lenne? Mikor is voltunk együtt utoljára? A harmadik, hogy már nem szerethet, esetleg megcsal?


Bár, nálunk még sosem fordult elő, hogy abból ne legyen szex, ha pl. végig sétálok előtte meztelenül, vagy, ha nyitva hagyom a fürdőszobaajtót zuhanyzáskor, vagy csak akár adok neki egy forró csókot...


Itt valami komoly bajok lehetnek, érdemes lenne leülnöd vele beszélgetni...

2017. febr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Elkapott valami nemi betegseget valakitol es nem akarja tovabbadni neked :)
2017. febr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanígy jártam. 1,5 év után csak a kifogások, bármit csinálhattam, semmi eredménye nem volt. Nem is lehetett vele beszélni. Ez volt 2 hónapja. Azóta persze kiderült hogy már nem vonzódik hozzám. Szakítottunk. Nem kívánom hogy ugyanezt átéld.

Ha gondolod, priviben bővebben elmondom.

2017. febr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én egyből arra gondolnék, hogy megcsal. Ha hirtelen jött a változás, akkor főleg.


Egyébként, én ezt úgy oldanám meg, hogy elkezdenék a magam érzéseiről, benyomásairól beszélni. Hogy úgy érzem, már nem vagyok vonzó, szerethető, hogy nem vagyok kívánatos, és kérném a segítségét, hogy ezen változtassak. Nem az ő kritizálásáról vagy vele kapcsolatos követelőzésekről beszélnék, hanem a magam érzéseiről. Ezzel nehéz vitatkozni, és talán nem kezdene el rögtön védekezni.


Egyébként, már az első jeleknél megbeszéltem volna, hogy mégis, mi baja, 2 hónapon keresztül azért nem lehet állandóan fáradt és kedvetlen, hogy ne tudjak róla és ne tartsam elfogadhatónak (munkahelyi stressz, családi tragédia, akármi), szóval ezt egyértelműen problémának találnám. És igenis veszekednék és kiabálnék és akármi, de VALAMI értelmes reakciót kihúznék belőle. Ha nem lehet, akkor ennyi, kész, szakítanék vele, ez így nem fenntartható.

2017. febr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hát most nem jönnék a megcsalós dologgal mert attól még szerintem veled is szexelne .

Főleg ha meztelenűl flangàlsz előtte, hát nem tudom ,engem biztos beindítana.

Szerintem lelki oka lehet, de azt is el tudom képzeni hogy halàlosan beleszeretett valakibe...

De akàr csak az is lehet hogy nem kívánja a szexet...

2017. febr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha az agyban az a kifogas hogy nem tusolt le akkor jobb is hanyagolni a szexet. Amugy szerintem csak annyit tehetsz hogy leulsz vele errol komolyan beszelni. Lehet o olyan tipus aki hamar beleun a kapcsolatba.
2017. febr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Volt ilyen, egyre kevesebb önbizalmam volt, és mivel önzőnek nevezett a párom, még magamat okoltam... Végül szakítottunk, de azt kívánom, bár előbb dobtam volna ki, hogy ne kelljen átélned.

Ha hajlandó lenne elmondani, hogy mi van, és próbálkozni, hogy javítsatok, akkor azt mondanám, hogy dolgozzatok az ügyön, megéri, de így? Hajítsd ki a fenébe, annyira se érdekled, hogy legalább megpróbáljon tenni valamit.

2017. febr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!