Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Telefonomba belenézett, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telefonomba belenézett, nem tetszett neki, amit talált. Kinek álljon feljebb?

Figyelt kérdés

Érdekes a kérdés. A jelenlegi barátom úgy tudta, már nem tartom a kapcsolatot az exemmel (sokáig így is volt), azonban nyár elején rám írt az exem, és azóta 1-2 hetente váltunk pár szót, havi kb 1x telefonalunk is egyet. Abszolút közömbös a történet, neki is, nekem is van kapcsolatom, tényleg kb a mizu-mizu megy. Nem mondtam el a barátomnak ezt, mert feleslegesnek éreztem, ugyanis abszolút nincs ennek jelentősége számomra érzelmileg és nem akartam felesleges aggodalmat, vitat (ő elég érzékeny az ex-témára). Azonban múlt héten egyszer nem figyeltem és a telefon feloldása közben kileste a kódom és amíg zuhanyoztam, belenézett a telefonomba és elolvasta az exemmel való levelezést. Par nappal később hozta fel a témát, hogy ez mennyire kiakasztotta, de közben azt is hozzátette, hogy annak ellenére akadt ki, hogy ő is látta, sem részemről, se részéről nincs közeledési szándék.


Valahol érthető, hogy rosszul esett neki, ugyanakkor én azt gondolom, mindenkinek vannak “titkai” és azt gondolom, ez az én privátszférám, hogy kivel beszélek. Ezt magamnak akartam megtartani, direkt nem akartam neki rosszat vagy kételyeket, mert tudom h erre ki van élezve. Azóta pedig kb ilyen dráma megy, kb 4 órán keresztül magyarázkodtam emiatt…

Picit azt érzem, átlépett ezzel egy határt, hogy belenézett a telefonomba.



2021. dec. 2. 15:28
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
85%

Ő átlépett egy határt, mert belenézett a telefonodba, te meg átléptél egy határt, hogy TITOKBAN elkezdtél csevegni az exeddel, miközben tudod, hogy ő erre érzékeny. Ő joggal gondolhatja, hogy ha ezt eltitkoltad előle, akkor mit titkolsz még?

Igen, mindenkinek joga van a privátszférájához, de ahhoz is, hogy nyílt lapokkal játsszon a másik.

2021. dec. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
61%

Habár én elvből nem tartom a kapcsolatot egyik exemmel sem (egyetlen kivétel a közös gyerek lenne, nyilván), de az bizony nálam elég erős "takarodjá'"-t vált ki, ha valaki az engedélyem nélkül beletúr a privát beszélgetéseimbe.


Arra, hogy kinek álljon feljebb, nehéz válaszolni. Egyik oldalon ott van, hogy te nem tartottad be, amit ígértél neki. A másik oldalon meg az, hogy ő téged átverve jutott hozzá ehhez az információhoz.


Én rettenetesen allergiás vagyok a kémkedőkre.

2021. dec. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
54%
Te mit éreznél, ha ő tenne ilyet? Komoly kapcsolatban nincsenek titkok meg privát szféra. Amúgy pedig ha az ex körül minden rendben volna nem titkoltad volna el. Ezen elgondolkodnek a helyedben.
2021. dec. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 harebell ***** válasza:
98%
Mindketten hibáztatok (valószínűleg több dologban is) , ezt ne koronázzátok meg azzal, hogy most versenyeztek, ki van jobban megsértődve a másikra. Beszéljétek meg, nem történt semmi helyrehozhatatlan de a bizalmat újra kell alapozni.
2021. dec. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
84%

"Ő elég érzékeny az ex témára"

Ha ezt tudod, és amúgy sem érdekel, akkor minek tartod vele a kapcsolatot??

2021. dec. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
92%

"Abszolút közömbös a történet, neki is, nekem is van kapcsolatom, tényleg kb a mizu-mizu megy. Nem mondtam el a barátomnak ezt, mert feleslegesnek éreztem"


Ha abszolút közömbös, akkor simán el lehetett volna mondani a párodnak. Nyilván egy kapcsolat nem azt jelenti, hogy tulajdona vagyok a másiknak és senki mással nem beszélek, de egy ilyen helyzetben szerintem érdemes mérlegelni, hogy fontosabb-e az exeddel mizuzgatni, mint őszintének lenni a pároddal, aki elvileg fontosabb neked, mint az ex.

2021. dec. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
74%

A barátod úgy tudta....Magyarán átvered a pasidat.

Nem mondtad el, mert feleslegesnek érezted. azért nem mondtad el, mert pontosan tudtad, hogy ugrik erre. Ha nincs jelentősége akkor miért nem mondtad el neki? Tovább megyek. Ha nincs jelentősége akkor minek egyáltalán beszélni? A telefonodat meg azért nézte meg, mert érezte, hogy sunnyogsz. Ha nem volna jelentősége nem kéne sunnyogni. Egyébként meg a legtöbb sértődés és veszekedés megelőzhető lenne, de minimum kezelhető ha annyit tennének az emberek, hogy végig gondolnák, hogy fordított esetben ők mit éreznének. Szóval próbálod itt mosdatni magadat és ráhúzni a párodra, hogy az Ő hibája is csak itt mindenki átlát a szitán aki elmúlt 20 éves.

2021. dec. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták, mindketten hibásak vagytok. De ha "kinek álljon feljebb" játékot akartok játszani, inkább hanyagoljátok a kapcsolat dolgot, mert nem vagytok elég érettek ehhez.

Hibázni mindenki hibázhat, önmagában szerintem egyikőtök sem követett el megbocsáthatatlan bűnt, viszont mindkettőtöknek változtatni kell, és túltennie magát a saját jogos sérelmén. De ismétlem, ha "kinek álljon feljebb" szinten vagytok, ez túl nagy kihívás lesz.

2021. dec. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
0%

En is folyamat olyan dolgok moatt magyarázkodom amikben nincs semmi, de a párom belelát vmit.


En ugy erzem engem nem is szeret ha mindig azt keresi csak mivel mocskoljok be. Mert olyan az agya hogy allandoan csak gyártja rolam a negativ elméleteit.


Akit szeretunk arra pozitivqn gondolunk.


Mérgezi az egész a kapcsolatunkat.


Plusz még nekem az is benne van hogy az kiabál akinek ég a háza..azaz ezzel még a bizalmam is roncsolja.


Komolyan boldog leszek ha szakitunk. Én már itt tartok.


Egyszer ketszer még elmegy, de huzamosan hosszutávon ez megöli a kapcsolatot.

2021. dec. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
*mivel mocskoljon be
2021. dec. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!