Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiváncsi lennék, hogy ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiváncsi lennék, hogy ti mit szóltok ahhoz ha a párotok mással is beszélget messengeren? Én nem hiszek a fiú lány közti barátságba előbb utóbb az egyik fél többet fog érezni.

Figyelt kérdés

A páromnak nem tudok a telefonjába belenézni olyan címszó alatt hogy az az ő dolga, adjak neki szabad teret. Nem is lenne ezzel az egésszel gond ha elmondaná hogy ő meg ő írt de ha gondolom ott a telefon nyugodtan nézzek bele. Ha véletlen a kezembe kerül akkor úgy viselkedik mint aki bekattant. Egyértelmű a dolog...

Tudja hogy milyen rosszul esik h más lánnyal beszélget mégis megteszi .... Szerintetek mi lehet ennek az oka? Hogy tudnám elérni hogy ne csinálja ezt? 😞


2021. dec. 2. 20:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Ezek újkeletű barátok vagy ezeréves cimborák?
2021. dec. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

Nem is azzal van a baj, hogy van lány ismerőse akivel időnként beszélnek, hanem azzal, hogy ezt ennyire rejtegetni akarja. Nyilván nem kell, hogy megmutassa a beszélgetéseiket, de azért az intő jel, hogy ennyire titkolni akarja és bepánikol, ha a telefonja közelében vagy. Ezek után én nem tudnám elhinni, hogy az csak ártatlan beszélgetés.

Én se szeretném, ha a párom elolvasgatná, hogy mit beszélek másokkal (nincs ellenkező nemű barátom amúgy), mert kell hogy legyen mindenkinek ennyi szabad tere és magánélete, de nincs is vele bajom, ha mellettem van és így belelát. Tudja a jelszavam is, nincs mit titkolnom. A párodnak van.


Nem tudod elérni, hogy ne csinálja. Tudja, hogy téged zavar, de nem érdekli. Később se fogja. Legyen önbecsülésed, dobd ki és keress olyat, aki jobban értékel nála.

2021. dec. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Ha rejtegeti akkor gond van, ha nem bízol benne, tedd ki.
2021. dec. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Egyetértek a 2. Válaszolóval. Kell a privát szféra, de nehogy már bepánikoljon,ha a kezembe kerül a telefonja... Egyértelmű,hogy rejteget valamit. Nekem ez nem férne bele. Szerintem az a normális, ha nem turkálunk egymás telefonjában,de nem is dugdossuk a másik elől, ha az övé nincs kéznél használja az enyémet. Ennyi.
2021. dec. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Mégis mit kéne szólnom ahhoz, hogy BESZÉLGET másokkal is? Most komolyan azt kellene elvàrni, hogy egy pár tagjai senki mással ne álljanak szóba? Bocsi, de ez nonszensz.
2021. dec. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Olvasás közben azt gondoltam zakkant vagy amiétt meg akarod tiltani hogy másokkal beszélgessen. Részben még mindig tartom ezt de az nem normális hogy bekattan ha a kezedbe a teló. Valamit titkol. Biztosan nem csak a hogy vagy dolgok a témák.
2021. dec. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
44%

Az én barátnőm féltékeny típus úgyh kb napi szinten átnézi a telómat..

Ez van, együtt lehet élni ezzel a tulajdonsággal.

Neki is jobb mert nem őrlődik, nekem meg nyugalmam van...

2021. dec. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%

Semmi közöd a telefonjához semmi közöd az üzeneteihez.


Az őrült féltékenység fogja megölni a kapcsolatot

2021. dec. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
18%

De,van hozzá köze. Aki ennyire magánszfera bvzi, az ne lépjen kapcsolatba. Különben meg:

Fiú lány között barátság hagyjad már ez annyira szar

Az egyik fél szerelmes hidd el mindig hogy b@szni akar,

Szabályt erősíti az a pár kivétel

Indul kis lelkizéssel, aztán a gádzsi térdel 🍆

2021. dec. 3. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem értem ezeket a mai kapcsolatokat. Igaz én már nem vagyok 20-as. Állandóan ezt hallom, öcsém baráti társaságában is. A fiatal lányok nagy része betegesen kontroll mániás. A fiúnak a facebookrol minden lányról el kell számolnia, hogy honnan ismeri. Üzletben, utcán nem köszönhet nőnek, mert a barátnő durván behisztizik. A kapcsolat elején meg kellett adni minden jelszót, okostelefon, laptop stb. Ezeket a lány minden alkalommal ellenőrzi. Hallom van már olyan funkció is, hogy nyomon követhető a partner ha éppen nem együtt vannak. Öcsém szeretne barátnőt de nagyon fel is tőle. Azt mondja O ezt biztos nem tudna elviselni. És a legfontosabb a barátnők egy része megtiltja, hogy a fiu a barátaival is lógjon néha. Úristen! Ez lesz a jövő!
2021. dec. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!