Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális, elfogadható dolog?

Figyelt kérdés

A barátnőm legjobb barátnője úgy érzem valamiért nem kedvel, élőben sosem találkoztam vele .


Átlagban havi egyszer találkoznak, elmennek bulizni “kettesben” , köztudott, hogy akármennyire kettesben mész bulizni, ez nem kivitelezhető .


Na mindegy, a barátnőjének (Szlovákiai) születésnapja lesz, de mivel azon a napon nem tud elmenni, ezért úgy volt, hogy előtte megünneplik kettesben, Győrben.

Ez azzal jár, hogy fent is alszanak valami hotelben, stb.

Na most a drága barátnő időközben el hivott még egy párocskát, és a jelenlegi ex férjét a baratnőmön kívül ( munkatársak voltak ők haroman ) . Szóval alapjáraton már ötösben mennek bulizni (ott aludni is..), amire kissé kiakadtam, mivel én nem lettem hívva, mégis tudja hogy együtt vagyunk. Barátnőm mentsége az, hogy én nem lettem hívva, ő pedig igy nem fog senkit elvinni .. Ahogy látom a barátnőmnek ez igy rendben is van, ez csk szerintem sértő az én javamra vagy csak felfujom?


Szeretem és nem gondolom azt, hogy megcsalna, viszont nekem ez nagyon- nagyon sértő és ezt ki is mutattam, ami szerinte hiszti, kalitkában akarom tartani stb lett a vége .


Gondolkodom a szakításon. Ha ennyire nem tudja magát az én helyzetembe képzelni…


( nem egy bulizós lányról van szó, viszont nekem itt nincsennek barátaim, most költöztem Magyarországra pár hónapja, előtte soha nm laktam itt, vállalkozó kent tevékenykedem így munkahelyi baráti kapcsolatokra sincs lehetőségem )



2021. dec. 3. 06:13
 1/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:
68%

Egyrészről: Akármennyire megértem, hogy ez rosszul esik neked, mégis azt mondom: Nem vagytok összenőve. Miért ne járhatnátok el bulizni külön-külön akár több napra is?

Másrészt: Elvileg megbízol benne, nem? Nem fog semmi OLYAN történni. Nem ez az általános. És ha szeret, a barátnője sem fogja telebeszélni a fejét a hülyeségeivel.

Harmadrészt: Ha amúgy minden más működik, miért rúgnál fel CSAK emiatt egy alapjáraton jól működő kapcsolatot? Nem gondolom, hogy a szakítás az egyetlen megoldás. Plusz a barátaival nem találkozhat mindennap, hadd legyen kicsit velük is! :)))

2021. dec. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem sem kell mindent együtt csinálnia két embernek csak mert egy pár. Persze eshet rosszul hogy nem hívtak meg, de emiatt szakítasz? És amúgy ha most meghívnak nem rosszabb, hogy amúgy nem maguktól tették csak azért mert balhéztál?
2021. dec. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem alap, hogy még ha nem is kedveljük a barát párját, akkor is együtt hívjuk őket.
2021. dec. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Nem értem a problémádat. A barátnőd barátnőjének a születésnapját ünneplik, nem a barátnődét. Ő pedig azt hív meg, akit akar. A barátnőd ugyanúgy egy meghívott, mint a többiek.


Azt írtad nem kedvel a lány. Hát én sem hívnék meg olyat a születésnapomra, akivel nem akarok együtt ünnepelni.


Nem csak túlreagáltad, de még nekiálltál jelenetet is rendezni miatta. Örülj neki, ha ő nem szakít veled. Kinek hiányzik egy nagyra nőtt csecsemő.

2021. dec. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem rendeztem jelenetet, mert ezt egymás között beszéltük le.

A lány nem ide valosi, nem a születésnapját ünnepli ( azt a rákövetkező héten fogja rendes nagy buliban ) de mivel a barátnőm akkor dolgozik és nemtud elmenni így úgy volt akkor hogy nem Szlovákiában hanem Magyarországon elmennek kettesben bulizni… és nem még 55ezer embert hív és alszanak egy hotelszobában stb. Az a bajom hogy konkrét mindenki párban lett hívva, csak a barátnőm nem .

Szarul esik . Ennyi.

2021. dec. 3. 08:06
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

"Na mindegy, a barátnőjének (Szlovákiai) születésnapja lesz, de mivel azon a napon nem tud elmenni, ezért úgy volt, hogy előtte megünneplik kettesben, Győrben."


Te magad írtad, hogy a születésnapját ünneplik.


Továbbra is azt hív meg, akit akar. A barátnődnek egyébként is joga van egyedül találkoznia a saját barátaival.


Akkor nem jelenetet rendeztél, hanem hisztiztél. Bár férfira a hiszti szót írni elég lesajnáló jelző.


Én minden hónapban elmegyek sörözni a barátaimmal. Van, hogy mások is vannak ott, van hogy lányok is, mégsem toporzékol a feleségem. Furcsa mód én sem csapkodom az asztalt, amikor ő találkozik a barátaival.

2021. dec. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6


Lehetséges, viszont a te feleséged nem tölti ott a teljes éjszakát egy hotelban, nem alszik egy szobában még pár emberrel. ( barátnő, és a szulinapos exférje ..)

2021. dec. 3. 16:30
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért a kérdezőnek is jogosan esik rosszul.Nekem is rosszul esne egyébként.
2021. dec. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%

Ez krva nagy tisztelenség.

Nem akarja hogy ott legyél, mondjuk ki a frankót.

Egyébként meg komoly kapcsolatban élő nő(ha rendes,normális) akkor nem megy idegen férfiakkal bulizni. Meg úgy egyáltalán a barátja nélkül.

A barátnővel napközben is lehet találkozni, kávézni, vásárolgatni.

Nem nez téged semmibe ez a nő.

2021. dec. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!