Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erősen önbizalomhiányos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erősen önbizalomhiányos a barátom és szakítani akar. Én úgy érzem megtettem mindent a kapcsolatunk során(?) de ahogy ismerem magam, nem érzik, hogy tényleg szeretne vannak, kicsit jégkirálynő vagyok.

Figyelt kérdés
Mostanában úgy veszem észre, hogy nem bizik benne, hogy szeretem, már biztos késő kapálózni, de azért szeretnék megtenni mindent. Hogyan tudnék jobban figyelni rá, hogy ez ne legyen túl feltűnő? Korkrét példákat kérnék ha lehet :( úgy látszik kevés az érzelmi intelligenciám, nem tudom, hogy mit teszek jól, és inkább nem csinálok semmit, ilyen vagyok, de ez nem elég. Szeretnék tanácsot

2021. dec. 4. 09:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Mihez ertesz egyáltalán?
2021. dec. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Mióta vagytok együtt? Jó volt eddig? Szeretnél vele maradni?
2021. dec. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

"ilyen vagyok, de ez nem elég"

Mihez, kihez nem elég?

Ha nem érzi valaki, hogy szeretik, könnyen lelép.

2021. dec. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Ha önbizalom hiányos, akkor fejre is állhatsz.


20+ koromból ismerem, hozott vagy 3 értelmetlen szakítást.

2021. dec. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Amúgy Kérdező, te is ugyanolyan önbizalomhiányos vagy, mint ő, látszok a leírásodból. Két lúzer vagytok, azért találtatok egymásra.


Javaslom, hogy szerezzetek önbizalmat, fejlesszétek magatokat, mert így gondok lehetnek, sőt, talán már vannak is.

2021. dec. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
*látszik
2021. dec. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
igen de nekünk is jár a boldogság
2021. dec. 4. 14:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg senkinek sem jár a boldogság, csak annak, aki tesz érte. Lehet, az a srác rossz hatással van rád, és jobban lehúz, ezért jobb lenne neked nélküle.
2021. dec. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*ezért talán jobb lenne neked nélküle
2021. dec. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igen ő is ezt mondja. de már megjártam a férfiakkal. Soha ennyire kedves aranyos még nem volt velem senki. Ezt neki is megmondtam, mikor mondta hogy jobbat erdemlek
2021. dec. 4. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!