Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig játsszam a Jégkirálynőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig játsszam a Jégkirálynőt? Ez nagyon kegyetlen volt?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, aki hülyített, de én ezt nem vettem észre, mert lefoglalt az, hogy ő "Mr. Tökéletesség" és mekkora szerencsés vagyok, stb.

Ez tavaly volt, én januárban elutaztam, elég messzire, leginkább miatta, bár ezt senkinek nem ismertem be, ráfogtam, hogy nyelveket tanulok, világot látok, stb. Megváltoztam külsőleg és belsőleg is, nem az a visszahúzódó, csendes kislány vagyok, akit senki nem vesz észre (nem lettem ribi, még mindig ő az egyetlen, akivel csókolóztam, vagy bármi egyebet tettem). Csak változott a külsőm és magabiztosabb is lettem.

De hazajöttem és szeptemberben már itt folytatom a sulit, nem leszek magántanuló. A sráccal 3 hét alatt 4-szer találkoztam volna, de egyszer 'elfelejtettem' elmenni, kétszer pofátlanul sokat késtem és a legutolsó alkalommal kicsit tovább mentünk a csóknál és én többször is elélveztem, de utána csak simán eljöttem tőle és ott hagytam, csak úgy. Azóta hívogat, naponta többször, üzeneteket küld, sőt, még a legjobb barátja is írt...


Eddig játszottam az elérhetetlent, ha ugyanazon a szórakozóhelyen voltunk, alig beszéltem vele, szinte tudomást sem vettem róla, pedig folyamatosan meghívott mindenre, hazakísért többször is és már vagy hússzor meghallgattam, mennyire sajnálja, hogy akkor úgy kiakadtam rá és hogy elutaztam, meg hogy nem reagáltam az üzeneteire, nem vettem fel, ha keresett (olvasás nélkül töröltem minden üzenetét, nem érdekelt, mit akar mondani).



Még mindig vannak érzéseim iránta, bármennyire is nem akarom őket, de könyörgöm, 11 éves korom óta bele voltam zúgva, ez nem múlik el csak úgy... Kicsit bűntudatom van, hogy legutóbb úgy otthagytam, mert végül is tényleg tökéletes este volt...


2014. aug. 1. 00:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Ezek után valószínűleg csak egy dugható hisztis puncit lat benned és jogosan.

Normalis büszkeségű férfibezt nem viseli el senkitől.


Te meg érjél még egy kicsit mert komolyan SZÁNALMAS amit csinálsz. Erre jobb szó nincsen.

20/F

2014. aug. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Szánalmas amit csinálsz/csináltál. A jégkirálynőzéssel nem érsz el semmit, ezt jól jegyezd meg.

Ezek után nálam teperhetnél ahogy akarsz, megdugnálak, még az se érdekelne, elélvezel -e szex közben, aztán egyből küldenélek is el.

2014. aug. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Magoran ***** válasza:
96%

Na kérlek, ezért találtuk a "női logika" általánosítást... Nem tudok rájönni, hogyha 11 éves körös óta bele vagy zúgva, miért csinálod ezt...

Most komolyan, el tudnád magyarázni, mi értelme?

2014. aug. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Magoran ***** válasza:

Jaj, jaj, ezt a mondatot semmiképp nem tudom érteni:

Még mindig vannak érzéseim iránta, bármennyire is nem akarom őket, de könyörgöm, 11 éves korom óta bele voltam zúgva, ez nem múlik el csak úgy...

Miért nem akarod őket? Miért akarod, hogy elmúljanak? Hisz viszonozva vannak! Mások itt sírnak, "hogy rohadt magány van", te meg "nem akarsz" egy olyan szerelmet, ami mindkettőtök részéről oké lenne... Nem értelek.

Kicsit olyan "sehogyse jó, mégha jó is lenne" érzésem van...

2014. aug. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Magoran ***** válasza:
Ennyire nagy volt az a hülyítés?
2014. aug. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Ennyit tudok mondani összesen: Idióta.
2014. aug. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem feküdnék le vele. Vagyis addig nem, amíg így, ebben a szituban vagyunk, bárhogy is próbálkozik. De az a fura, hogy nem is próbálkozik... Vagyis jó, flörtöl velem, folyton keres, ír, de nem nyomul annyira. Sőt, mintha nem is akarná. Nem vagyok naiv, tudom, hogy akarja, de nem mutatja.


Szeretem már évek óta, de általánosban is az osztálytársam volt, most, gimiben is az és emiatt sok időt töltöttünk együtt. Ez pedig sok esélyt adott arra, hogy megbántson... És lehet, hogy nem szándékosan tette, de érzelmileg bántott.

Akkor telt be a pohár, mikor rájöttem, hogy ami nekem a világot jelentette kb., az neki egyenlő volt a nullával.

Visszajöttem, de attól még nem felejtettem el semmit.

2014. aug. 1. 00:38
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kellett volna rendezni vele a dolgot, amikor még volt rá lehetőséged. Ha van egy kis tartása a srácnak, az arcodra nyom egy adagot, és kidob.

Mostmár azt csinálsz amit akarsz.

2014. aug. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Kerida ***** válasza:
100%

Kicsi lány, így magánéletet nem kezelünk! Te komolyan akkora mazohista vagy, hogy azt élvezed, ha még jobban kiröhögnek?


Ez a jégkirálynő taktika épeszű férfinál nem jön be. Ezzel pont azt éred el, hogy nem fog nőszámba venni.

Nem véletlenül nem küldi a jeleket... látja rajtad, hogy a saját kis világodba vergődsz.

2014. aug. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

De küldi a jeleket, csak már nem érzem azt, hogy egy étterem mosdójában is képes lenne megd.gni, vagy hasonlók. Mert a 'régi' énjét összehasonlítom a mostanival (már ha tényleg volt változás), akkor az új kicsit jobban bejön...

Visszafogottabb lett velem, de most is ugyanúgy ír (jelenleg is), tegnap ideállított hajnali 2-kor, de nem történt semmi, egyszerűen csak beszélgettünk és aludtunk.

2014. aug. 1. 01:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!