Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasimmal anyámék nem engedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimmal anyámék nem engedik hogy eggyütt legyek tanács?

Figyelt kérdés

Csak annyi az egész hogy ő kissebség és lenézik őt . Előre is köszi a válaszokat

13/L


2011. nov. 11. 14:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%

Az "eggyüttet" együttnek írják.

Amúgy szerintem azért nem engedik, mert még nagyon fiatal vagy.

2011. nov. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Helyes szórend a kérdésedben:


Anyámék nem engedik, hogy együtt legyek a pasimmal.


Hátha más nem érti majd mit kérdezel.

2011. nov. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
köszi ezeket a nagyon értékes válaszokat és azt kihagytam hogy a pasim 15
2011. nov. 11. 14:09
 4/32 anonim ***** válasza:

Én a lányomat megverném, ha cigány pasit szedne össze.


Egyik nap láttam egy ilyen jelenséget, az agyam durrant el helyszínen. :)

2011. nov. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
kösz az én anyám nem idegbeteg boccs...
2011. nov. 11. 14:12
 6/32 anonim ***** válasza:
Miért gondolod te azt, hogy egy cigánnyal neked jó lesz?
2011. nov. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
97%

Mivel én már vénasszony vagyok (19L), aki nem ért az ilyen trendi tini dolgokhoz, ezért le leszek oltva, de: 2-3 év múlva is bőven ráérnél pasizni...


Nézd a dolgot az "anyádék" szempontjából: a kislányuk (mert még az vagy) összejött valakivel, ráadásul egy roma gyerekkel. Nem csoda, hogy nem repesnek az örömtől. Ilyenkor szokott az lenni, hogy a lány suli után/helyett a 'paijával' kódorog a városban, vagy mennek szobára, oszt' abortusz before year 14. (Az nem kellemes + nem ingyenes)


Anyuci szeret és igaza van. Vedd észre. Vagy keserítsd az ősök életét, whatever you like.

2011. nov. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Jaj hagyjuk már a faji előítéleteket. Én 13 évesen azt se engedném a lányomnak, hogy egy szittya magyarral járjon.
2011. nov. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
a cigányokat em kell megkülönböztetni csak azért ment barnáb a bőrik mint nekeki és nem telljesen az hanem csak félig
2011. nov. 11. 14:14
 10/32 A kérdező kommentje:
14:14 az első szempontod nagyon jó miért kell megkülöngöztetni midenki ?
2011. nov. 11. 14:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!