Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után érdemes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után érdemes a kapcsolatban megmondani egy lánynak(aki nagyon szereti a gyerekeket) hogy én soha nem akarok gyereket majd?

Figyelt kérdés
Jelenleg azt az elvet vallom hogy amíg nem kerül konkrétan szóba hogy akar már gyereket addig nem mondok semmit. Mivel jóval fiatalabb nálam az sem biztos hogy addig együtt maradunk. Ezért gondolom így

2021. dec. 5. 09:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb. Az egy dolog, hogy fiatalabb, de nem kell elcseszni más ember idejét. Ha esetleg az az álma, hogy fiatalon anyuka lesz, de te elcseszed a sunnyogással, akkor jogosan gyűlölne meg egy életre.
2021. dec. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyet értelmes felnőtt ember közöl már az ismerkedés során.


"Mivel jóval fiatalabb nálam az sem biztos hogy addig együtt maradunk. Ezért gondolom így

"


Remek hozzállás!

2021. dec. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél f@sz, mondd meg neki minél előbb, hogy ne pazarolja rád az idejét...
2021. dec. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Hát illene ezt az elején tisztázni szerintem.

Én nem értem az embereket...én mindig úgy keresem a párom hogy ő lesz az akivel megöregszek.Aztán persze van hogy közbe kiderül hogy sajnos nem működik a dolog.

De a te eseted is olyan hogy együtt vagy olyannal akivel tudod hogy nem lesz közös jövőd...akkor meg minek? Nem gondolják komolyan az emberek az ismerkedéseket,és a kapcsolatokat is...hogy tervezzen is hosszú távra bárkivel is az ember?!

2021. dec. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Gerinces ember ismerkedési fázisban közli ezt a másikkal.
2021. dec. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván azért nem mondja még el most, mert addig akarja kúrogatni, amíg csak lehet.
2021. dec. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%
Ez harmadik randis téma.
2021. dec. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Egész egyszerűen ez még nem került szóba, mert nem gondolnám hogy egy 18 éves lányt ilyen témával kellene fárasztani még, eléggé erőltettnek tünne hogy kb 2 hónap után, már gyerekről beszélni.

Annyit tudok hogy nagyon szeret gyerekekkel foglalkozni, ismeröseinek szivesen besegít bébisitterként ingyen, és jövöben is gyerekkel szeretne foglalkozni.

Ebből gondolom hogy igen valószinű majd ha lehetősége lesz rá később biztos szeretne.

Egyenlőre mivel még ez nem téma elég illetlennek tartanám felhozni, hogy én bizony sosem akarok majd gyereket mert nem akarok foglalkozni vele és költeni sem gyerekre.

2021. dec. 5. 09:55
 9/18 anonim ***** válasza:
98%
Hány éves vagy?
2021. dec. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem arról van szó hogy nem került szóba, hanem hogy a lány nyilvánvalóan akar gyereket. Te nem. Tehát minél tovább veled marad, annál kevesebb ideje lesz egy normális (ez alatt most neki normálisat értem - hasonló értékrenddel rendelkezőt) férfit találni akivel boldog lehet.
2021. dec. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!